Ooooo. Maricopa Ilçesi Ne Saklıyor Olabilir? Maricopa İlçe Yönetim Kurulu, Oylama Makinelerini Denetlemek İçin Mahkeme Celplerine Uymaya Karşı Oy Verdi

ÖRTMEK? Maricopa İlçesi Denetleme Kurulu, Hakimiyet Oylama Makinelerinin Mahkeme Tebliğlerine Uymayı Reddediyor

Eğer kesinlikle gizlenecek bir şey yoksa, neden uymayı reddediyorsunuz?

üzerinde

Aralık 11, 2020
Evan James
Maricopa İlçesi Denetim Kurulu, Arizona Senatosu tarafından Dominion çetele sayma cihazlarını araştırmak ve incelemek için verilen mahkeme celbine uymayı reddediyor. Yüksek Mahkemeye bir sorun sunacaklar ve Senato’ya seçimlerini bildiren bir mektup gönderecekler.
“Tavsiye ediyorum Eyalet avukatına, Yüksek Mahkemeye bir şikayet sunarak ve yürütme oturumunda belirtildiği şekilde Senato’ya bir mektup göndererek Senato tarafından sağlanan mahkeme celplerine yanıt verme yetkisi verin.” RSBN tarafından iletildi.
Salı günü Big League Politics, Arizona Senatosunun mahkeme celbi vereceğini bildirdi. Arizona Senatosu Yargı Komitesi başkanı Senatör Eddie Farnsworth (R-Gilbert), yasal bir oturumun sonunda Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kurcalama ve dolandırıcılık kanıtı bulunduğunu belirtti.

“Tutup denetleriz ve sonucun ne olduğunu görürüz. Ondan sonra bu işi bırakabiliriz” dedi.
anketimize katılın – aşağıda listelenen hikaye devam ediyor

Farnsworth, olası vatandaş dolandırıcılıklarını incelemenin mantıksız olmadığını “seçim prosedürümüze biraz özgüven kazandırmaya” çalıştığını tartıştı — özellikle halının altına süpürüldüğü ve potansiyel olarak itibarlı olmadığı için elden çıkarıldığı zaman.

“Bir sorunum var. ilçe bunun gerçekleşemeyeceği bir pozisyon alıyor.Bu ulusun tarihinde ve bu dünyada gerçekten gelişmiş bazı bireylerin tarihinde beyaz yakalı suç faaliyetlerinin, dijital suç faaliyetlerinin bir listesi var ve kurbanlar bunu kabul etmediler. biraz geleceğe kadar zaman. ‘Bu olamaz’ demenin bizim için gerçekten çok tehlikeli olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu, Maricopa İlçesi yetkilileri tarafından bir örtbas olabilir mi? Belki… Peter Navarro’nun 104036 seçimle ilgili mevcut raporuna göre, analitik anormalliklerin, oy verenlerin anormalliklerinin ve Eşitlik Kurallarının ihlal edildiğine dair yaygın kanıtlar var. Arizona eyaletinde meydana gelen Koruma Klozu.
Ortaklaşa fişe takarsak ülkemiz için uzun ömürlü olması çok daha iyi olur. Joe Biden’ın seçimini olabildiğince hızlı bir şekilde işaretlemeye çalışmanın yanı sıra, dolandırıcılığın basit olasılığı hakkında bilgi almak için bireyleri sorgulamak ve rahatsız etmek, kanıtlanmış bir yöntemdir. sayısız insanı üzer 10 ve onları etkin bir şekilde haklarından mahrum bırakılmış hissettirir.’ Cumhuriyetçi’ Georgia Lt. Gov, Başkan Trump’a ‘M’ ove On’ ve Seçim Sahteciliğini Yaygınlaştıralım

Bu yüzden GOP böyle bir şaka.

Yayınlanan

11 saat geri

Aralık 18, 2020

İle

Shane Trejo

Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, görünüşte bir Cumhuriyetçi, Başkan Trump’a seçim istikrarı için yürüttüğü mücadeleyi bırakması ve eyaletinde kapsamlı seçim dolandırıcılıklarına izin vermesi konusunda bilgi veriyor. ve ülke genelinde.
Duncan sahte haber liderine çıkarak seçim dolandırıcılığına karşı mücadelenin GOP’taki 2 sandalyeye mal olabileceğini açıkladı. ABD Senatosu. Sens. Kelly Loeffler ve David Perdue, önümüzdeki yıl yakın olması beklenen taşma seçimlerinde Demokratlarla mücadele ediyor.
“Ben Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak’taki taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum,” dedi Duncan Perşembe gecesi CNN sunucusu Erin Burnett’e.
Klip şuradan izlenebilir:

GOP Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, Başkan Trump’ın seçim dolandırıcılığı iddialarını dile getiriyor “yanlış bilgi sınıflandırmasının bir parçasıdır.”
anketimize katılın – hikaye devam ediyor belo w

“Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum.” pic.twitter.com/ Q48 Nwi76 RM
— OutFrontCNN (@OutFrontCNN) Aralık 18, 104036

Loeffler ve Perdue gelecek yıl kaybederse seçimlerin taşması, büyük olasılıkla Gürcistan Cumhuriyetçi Parti’nin, oylamanın ardından açıklığa inatla direndiği için kendi seçimlerini korumaktaki şaşırtıcı başarısızlığından kaynaklanacak.
Big League Politics, aslında Loeffler ve Perdue’nin muhafazakar tabanı nasıl pohpohladığını ve muhafazakar vatandaşları hiçbir koşulda affı asla desteklemeyeceklerini bildirdiğini bildirdi: Georgia Cumhuriyetçi Senatörler David Perdue ve Kelly Loeffler, Breitbart News’e sunulan beyanlarda politika vaadinde bulunarak, yasaklı göçmenler için Demokrat af yasasını desteklemeyeceklerine dair güvence verdiler.
“Sen. Loeffler affa kesinlikle karşıdır. … Asla affı desteklemeyecek,” Loeffler’in proje denetçi yardımcısı Stephen Lawson Breitbart’a bilgi verdi.

“Sen. Bir Perdue sözcüsü, “Perdue aslında sürekli olarak affa karşı çıktı ve bu asla değişmeyecek” dedi. “Jon Ossoff Ocak’ta kazanırsa, Schumer ve Pelosi’nin yasadışı göçmenlere oy hakkı verme stratejisini seçecek.”
Demokrat Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer aslında Amerika’da yaşayan hemen hemen her yasa dışı yabancı için tam vatandaşlık ve refah haklarını koruma sözü verdi ve ABD’nin herhangi bir yerinde vekalet edecek af tekliflerini teşvik etti. 11 ile 105826337980526 arasında yepyeni insanlar olarak milyonlarca uzaylı.
“David uzun zamandır arkadaşım zamanın … Uzun, uzun bir süre. Washington’da David Perdue’dan daha itibarlı kimse yok” diyen Donald Trump Cumartesi gecesi Valdosta mitinginde şunları söyledi: “Senatör Perdue aslında Amerikan yanlısı göç konusunda hiç kimsenin olmadığı kadar önemli bir lider oldu. Ben duvar için cehennemden geçerken çok güçlü oy verdi.
Loeffler ve Perdue ideal şeyleri belirtiyorlar, ancak hasar şu anda yapılmış olabilir. Georgia GOP aslında haftalarca süren oylamayı uyguladı ve vatandaşlar bu büyük ihaneti affetmek istemeyebilir..

Leave a Comment