Ooooo. Maricopa Ilçesi Ne Saklıyor Olabilir? Maricopa İlçe Yönetim Kurulu, Oylama Makinelerini Denetlemek İçin Mahkeme Celplerine Uymaya Karşı Oy Verdi

ÖRTMEK? Maricopa İlçesi Denetleme Kurulu, Hakimiyet Oylama Makinelerinin Mahkeme Tebliğlerine Uymayı Reddediyor

Eğer kesinlikle gizlenecek bir şey yoksa, neden uymayı reddediyorsunuz?

üzerinde

Aralık 11, 2020
Evan James
Maricopa İlçesi Denetim Kurulu, Arizona Senatosu tarafından Dominion çetele sayma yapıcılarını araştırmak ve kontrol etmek için yayınlanan mahkeme celbine uymayı reddediyor. Yüksek Mahkemeye bir şikayet sunacaklar ve Senato’ya seçimlerini bildiren bir mektup gönderecekler.
“Tavsiye ederim ki, Eyalet avukatına, Yüksek Mahkemeye bir sorun sunarak ve yürütme oturumunda belirtildiği şekilde Senato’ya bir mektup göndererek Senato tarafından verilen celplere yanıt verme yetkisi verin.” RSBN tarafından iletildi.
Salı günü Big League Politics, Arizona Senatosunun mahkeme celplerini yayınlayacağını bildirdi. Arizona Senatosu Yargı Komitesi başkanı Senatör Eddie Farnsworth (R-Gilbert), yasal bir oturumun sonunda Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kurcalama ve dolandırıcılık kanıtı bulunduğunu belirtti.

“Tutup denetleriz ve sonucun ne olduğunu görürüz. Ondan sonra bu işi bırakabiliriz” dedi.
anketimize katılın – aşağıda listelenen hikaye devam ediyor

Farnsworth, olası vatandaş dolandırıcılıklarını incelemenin mantıksız olmadığını “seçim prosedürümüze biraz özgüven kazandırmaya” çalıştığını tartıştı — özellikle halının altına süpürüldüğü ve belki de güvenilir olmadığı düşünülerek elden çıkarıldığı zaman.

“Bir sorunum var. ilçe bunun gerçekleşemeyeceği bir pozisyon alıyor.Bu ulusun tarihinde ve bu dünyada bazı son derece gelişmiş bireylerin beyaz yaka suçlarının, dijital suç faaliyetlerinin bir listesi var ve kurbanlar bunu kabul etmediler. biraz geleceğe kadar zaman. ‘Bu olamaz’ demenin bizim için gerçekten ama gerçekten zararlı olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu, Maricopa İlçesi yetkilileri tarafından bir örtbas olabilir mi? Potansiyel olarak.Peter Navarro’nun 2020 seçimle ilgili mevcut raporuna göre, analitik anormalliklerin, oylama aygıtı anormalliklerinin ve Eşitlik suçlarının yaygın kanıtı var. Arizona eyaletinde yer alan Koruma Maddesi.
Ortak bir şekilde fişe takarsak ülkemiz için uzun ömürlü olması çok daha iyi olur. Joe Biden’ın seçimini olabildiğince hızlı bir şekilde işaretlemeye çalışmanın yanı sıra, dolandırıcılığın basit olasılığını sormak için bireyleri sorgulamak ve sinirlendirmek garantilidir. sayısız insanı üzme ve onları haklarından mahrum bırakılmış hissettirme yöntemi.

‘ Cumhuriyetçi Georgia Lt. Gov, Başkan Tru’ya Söyledi mp to ‘Move On’ ve Seçim Sahteciliğini Yaygınlaştıralım Bu yüzden GOP böyle bir şaka.

Yayınlanan

11 saat geri

Aralık 11 , 2020

İle

Shane Trejo

105826337980526 Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, görünüşte bir Cumhuriyetçi, Başkan Trump’a seçim istikrarı için yaptığı mücadeleyi bırakması ve kapsamlı seçim dolandırıcılıklarına izin vermesi konusunda bilgi veriyor. kendi eyaletinde ve ülke çapında.
Duncan, seçim dolandırıcılığına karşı mücadelenin GOP 2’ye mal olabileceğini açıklamak için sahte haber liderine çıktı. ABD Senatosu’ndaki sandalyeler. Sens. Kelly Loeffler ve David Perdue, önümüzdeki yıl yakın olması beklenen taşma seçimlerinde Demokratlarla mücadele ediyor.
“Ben Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak’taki taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum,” dedi Duncan Perşembe gecesi CNN sunucusu Erin Burnett’e.
Klip şuradan izlenebilir:

GOP Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, Başkan Trump’ın seçim dolandırıcılığı iddialarını dile getiriyor “yanlış bilgi sınıflandırmasının bir parçasıdır.”
anketimize katılın – hikaye devam ediyor belo w “Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşkınlığımızda bize yardımcı olacağı tek bir duruma inanamıyorum.” pic.twitter.com/ Q48 Nwi76 RM
— OutFrontCNN (@OutFrontCNN) Aralık 18, 104036

Loeffler ve Perdue gelecek yıl kaybederse seçimlerin taşması, büyük olasılıkla Gürcistan Cumhuriyetçi Parti’nin, oylamanın ardından açıklığa inatla direndiği için kendi seçimlerini korumaktaki şaşırtıcı başarısızlığından kaynaklanacak.
Big League Politics, aslında Loeffler ve Perdue’nin muhafazakar tabanı nasıl pohpohladığını ve muhafazakar vatandaşları hiçbir koşulda affı asla desteklemeyeceklerini bildirdiğini bildirdi: Georgia Cumhuriyetçi Senatörler David Perdue ve Kelly Loeffler, Breitbart News’e verdiği beyanlarda politika vaadinde bulunarak, yasa dışı göçmenler için Demokrat af yasasını desteklemeyeceklerini fiilen garanti ettiler.
“Sen. Loeffl er, affa kesinlikle karşıdır. … Asla affı desteklemeyecek,” Loeffler’in proje denetçi yardımcısı Stephen Lawson Breitbart’a bilgi verdi.

“Sen. Bir Perdue temsilcisi, “Jon Ossoff Ocak’ta kazanırsa, Schumer ve Pelosi’nin yasaklı göçmenlere oy hakkı verme stratejisini seçecek” dedi.
Demokrat Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Amerika’da yaşayan hemen hemen her yasaklı yabancı için tam vatandaşlık ve refah haklarını korumaya söz verdi ve ABD’nin herhangi bir yerinde vekalet edecek af tekliflerini teşvik etti. 11 ile 105826337980526 arasında yepyeni insanlar olarak milyonlarca uzaylı.
“David uzun zamandır arkadaşım zamanın … Uzun, uzun bir süre. Washington’da David Perdue’dan daha itibarlı kimse yok” diyen Donald Trump Cumartesi gecesi Valdosta mitinginde şunları söyledi: “Senatör Perdue aslında Amerikan yanlısı göç konusunda hiç kimsenin olmadığı kadar önemli bir lider oldu. Ben duvar için cehennemden geçerken çok güçlü oy verdi.
Loeffler ve Perdue ideal şeyleri belirtiyorlar, ancak hasar şu anda yapılmış olabilir. Georgia GOP aslında oylamanın haftalarca sürmesini zorunlu kıldı ve vatandaşlar bu büyük ihaneti affetmek istemeyebilir..

Leave a Comment