Ooooo. Maricopa Ilçesi Ne Saklıyor Olabilir? Maricopa İlçe Yönetim Kurulu, Oylama Makinelerini Denetlemek İçin Mahkeme Celplerine Uymaya Karşı Oy Verdi

ÖRTMEK? Maricopa İlçesi Denetleme Kurulu, Hakimiyet Oylama Makinelerinin Mahkeme Tebliğlerine Uymayı Reddediyor

Eğer kesinlikle gizlenecek bir şey yoksa, neden uymayı reddediyorsunuz?

üzerinde

Aralık 11, 2020
Evan James
Maricopa İlçesi Denetim Kurulu, Arizona Senatosu tarafından Dominion çetele sayma yapıcılarını araştırmak ve incelemek için yayınlanan mahkeme celbine uymayı reddediyor. Yüksek Mahkemeye bir sorun sunacaklar ve Senato’ya seçimlerini bildiren bir mektup gönderecekler.
“Tavsiye ediyorum Eyalet avukatına, Senato tarafından yayınlanan mahkeme celplerine, Yüksek Mahkemeye bir sorun sunarak ve yürütme oturumunda belirtildiği şekilde Senato’ya bir mektup göndererek tepki verme yetkisi verin.” RSBN tarafından iletildi.
Salı günü Big League Politics, Arizona Senatosu’nun mahkeme celbi vereceğini bildirdi. Arizona Senatosu Yargı Komitesi başkanı Senatör Eddie Farnsworth (R-Gilbert), yasal bir oturumun sonunda Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kurcalama ve dolandırıcılık kanıtı bulunduğunu belirtti.

“Tutup denetleriz ve sonucun ne olduğunu görürüz. Ondan sonra bu işi bırakabiliriz” dedi.
anketimize katılın – aşağıda listelenen hikaye devam ediyor

Farnsworth, olası vatandaşları incelemenin mantıksız olmadığını “seçim prosedürümüze biraz özgüven kazandırmaya” çalıştığına dikkat çekti. dolandırıcılık– özellikle halının altına süpürüldüğü ve belki de güvenilir olmadığı düşünülerek elden çıkarıldığı zaman.

“Bir sorunum var ilçenin basitçe gerçekleşemeyecek bir pozisyon aldığını.Bu ulusun tarihinde ve bu dünyada bazı son derece gelişmiş bireylerin ve kurbanların kabul etmediği beyaz yakalı suç faaliyetlerinin, dijital suç faaliyetlerinin bir listesi var. biraz geleceğe kadar zaman. ‘Bu olamaz’ demenin aslında bizim için tehlikeli olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu, Maricopa İlçesi yetkilileri tarafından bir örtbas olabilir mi? Belki de Peter Navarro’nun 104036 seçimle ilgili mevcut raporuna göre, analitik anormalliklere, oylama aygıtı anormalliklerine ve Eşitlik suçlarına dair kapsamlı kanıtlar var. Arizona eyaletinde yer alan Koruma Maddesi.
Ortak bir şekilde fişe takarsak ülkemiz için uzun ömürlü olması çok daha iyi olur. Joe Biden’ın seçimini olabildiğince hızlı bir şekilde işaretlemeye çalışmanın yanı sıra, dolandırıcılıkların basit olasılığını sorgulayan bireyleri sorgulamak ve sinirlendirmek kanıtlanmış bir şey sayısız insanı üzme ve onları haklarından başarıyla mahrum edilmiş hissettirme yöntemi.

‘ Cumhuriyetçi Georgia Lt. Gov, Başkan Tr ump to ‘Devam Et’ ve Seçim Sahteciliğinin Yaygınlaşmasına İzin Verin

Bu yüzden GOP böyle bir şakadır.

Yayınlanan

11 saat önce

Aralık 11 , 2020

İle

Shane Trejo

105826337980526 Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, görünüşte bir Cumhuriyetçi, Başkan Trump’a seçim istikrarı için yaptığı mücadeleyi bırakması ve yaygın seçim dolandırıcılıklarına izin vermesi konusunda bilgi veriyor. kendi eyaletinde ve ülke çapında.
Duncan, seçim dolandırıcılığına karşı mücadelenin GOP 2’ye mal olabileceğini açıklamak için sahte haber liderine çıktı. ABD Senatosu’ndaki sandalyeler. Sens. Kelly Loeffler ve David Perdue, önümüzdeki yıl yakın olması beklenen taşma seçimlerinde Demokratlarla mücadele ediyor.
“Ben Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşmamızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum,” dedi Duncan Perşembe gecesi CNN sunucusu Erin Burnett’e.
Klip şuradan izlenebilir:

GOP Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, Başkan Trump’ın seçim dolandırıcılığı iddialarını dile getiriyor “yanlış bilgi sınıflandırmasının bir parçasıdır.”
anketimize katılın – hikaye devam ediyor belo w “Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum.” pic.twitter.com/ Q48 Nwi76 RM
— OutFrontCNN (@OutFrontCNN) Aralık 18, 104036

Loeffler ve Perdue gelecek yıl kaybederse seçimlerin taşması, muhtemelen Gürcistan Cumhuriyetçi Parti’nin, oylamanın ardından açıklığa inatla direndiği için kendi seçimlerini korumaktaki olağanüstü başarısızlığından kaynaklanacak.
Big League Politics, aslında Loeffler ve Perdue’nin muhafazakar tabanı nasıl pohpohladığını ve muhafazakar vatandaşları hiçbir koşulda affı asla desteklemeyeceklerini bildirdiğini bildirdi: Georgia Cumhuriyetçi Senatörler David Perdue ve Kelly Loeffler, Breitbart News’e sunulan beyanlarda politika vaadinde bulunarak, yasaklı göçmenler için Demokrat af yasasını desteklemeyeceklerini fiilen garanti ettiler.
“You are. Loeffler affa kesinlikle karşı çıkıyor. … Asla affı desteklemeyecek,” Loeffler’in proje denetçi yardımcısı Stephen Lawson Breitbart’a bilgi verdi.

“Sen. Bir Perdue sözcüsü, “Jon Ossoff Ocak’ta kazanırsa, Schumer ve Pelosi’nin yasaklı göçmenlere oy hakkı verme stratejisini seçecek” dedi.
Demokrat Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Amerika’da yaşayan hemen hemen her yasa dışı yabancı için tam vatandaşlık ve refah haklarını korumaya söz verdi ve ABD’nin herhangi bir yerinde vekalet edecek af tekliflerini teşvik etti. 11 ile 105826337980526 arasında yepyeni insanlar olarak milyonlarca uzaylı.
“David çok uzun zamandır arkadaşım zaman … Uzun, uzun bir zaman dilimi. Washington’da David Perdue’dan daha itibarlı kimse yok” diyen Donald Trump Cumartesi gecesi Valdosta mitinginde şunları söyledi: “Senatör Perdue aslında hiç kimsenin olmadığı kadar Amerikan yanlısı göç konusunda inanılmaz bir lider oldu. Ben duvar için cehennemden geçerken çok güçlü oy verdi.
Loeffler ve Perdue ideal şeyleri belirtiyorlar, ancak hasar şu anda yapılmış olabilir. Georgia GOP aslında haftalarca süren oylama sürecini uyguladı ve vatandaşlar bu büyük ihaneti affetmek istemeyebilir..

Leave a Comment