Ooooo. Maricopa Ilçesi Ne Saklıyor Olabilir? Maricopa İlçe Yönetim Kurulu, Oylama Makinelerini Denetlemek İçin Mahkeme Celplerine Uymaya Karşı Oy Verdi

ÖRTMEK? Maricopa İlçe Denetleme Kurulu, Hakimiyet Oylama Makinelerinin Mahkeme Tebliğlerine Uymayı Reddediyor

Eğer kesinlikle gizlenecek bir şey yoksa, neden uymayı reddediyorsunuz?

üzerinde

Aralık 11, 2020
Evan James
Maricopa İlçesi Denetim Kurulu, Arizona Senatosu tarafından Dominion çetele sayma cihazlarını araştırmak ve incelemek için verilen mahkeme celbine uymayı reddediyor. Yüksek Mahkemeye bir sorun sunacaklar ve Senato’ya seçimlerini bildiren bir mektup gönderecekler.
“Tavsiye ediyorum Eyalet avukatına, Senato tarafından yayınlanan mahkeme celplerine, Yüksek Mahkemeye bir şikayet sunarak ve yürütme oturumunda belirtildiği gibi Senato’ya bir mektup göndererek tepki verme yetkisi verin, “Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Jack Sellers Cuma günü benzersiz bir konferansta belirtti. RSBN tarafından iletildi.
Salı günü Big League Politics Arizona Senatosunun mahkeme celplerini yayınlayacağını bildirdi. Arizona Senatosu Yargı Komitesi başkanı Senatör Eddie Farnsworth (R-Gilbert), yasal bir oturumun sonunda Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kurcalama ve dolandırıcılık kanıtı bulunduğunu belirtti.

“Tutup kontrol ediyoruz ve sonucun ne olduğunu görüyoruz. Ondan sonra bu işi bırakabiliriz” dedi.
anketimize katılın – aşağıda listelenen hikaye devam ediyor

Farnsworth, olası vatandaşları incelemenin mantıksız olmadığını “seçim prosedürümüze biraz öz güveni yeniden yerleştirmeye” çalıştığına dikkat çekti. dolandırıcılık– özellikle halının altına süpürüldüğü ve belki de güvenilir olmadığı düşünülerek elden çıkarıldığı zaman.
“Bir sorunum var ilçenin basitçe gerçekleşemeyecek bir pozisyon aldığını.Bu ulusun tarihinde ve bu dünyada bazı gerçekten gelişmiş bireylerin tarihinde beyaz yakalı suç faaliyetlerinin, dijital cezai suçların bir listesi var ve kurbanlar yapmadı biraz fut kadar kabul et zaman. ‘Olamaz’ demenin bizim için gerçekten ama gerçekten zararlı olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu Maricopa İlçesi yetkililerinin bir örtbas etmesi olabilir mi? Peter Navarro’nun 2020 seçimle ilgili mevcut raporuna göre, analitik anormalliklerin, oylama cihazı anormalliklerinin ve Eşit Koruma suçlarının yaygın kanıtları var. Arizona eyaletinde meydana gelen olay.
Ortaklaşa burunlarımızı tıkarsak ülkemizin uzun ömürlü olması çok daha iyi olur. Joe Biden’ın seçimini olabildiğince hızlı bir şekilde işaretlemeye çalışmanın yanı sıra, dolandırıcılığın basit olasılığını sorgulayan bireyleri sorgulamak ve rahatsız etmek, kanıtlanmış bir yöntemdir. sayısız kişiyi üzdü 10 ve onları haklarından başarıyla mahrum bıraktıklarını hissettirmek.’ Cumhuriyetçi’ Georgia Lt. Gov, Başkan Trump’a ‘Devam Etmesini Söyledi’ ‘ ve Seçim Sahteciliğini Yaygınlaştıralım Bu yüzden GOP böyle bir şaka.

Yayınlanan

11 saat geri
Aralık 18, 2020

İle

Shane Trejo

105826337980526

Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, görünüşte bir Cumhuriyetçi, Başkan Trump’a seçim istikrarı için yaptığı mücadeleyi bırakması ve eyaletinde ve genelinde yaygın seçim dolandırıcılığının kaymasına izin vermesi konusunda bilgi veriyor. ülke.

Duncan, seçim dolandırıcılığına karşı mücadelenin ABD Senatosu’ndaki GOP 2 sandalyesine mal olabileceğini açıklamak için sahte haber liderine çıktı . Sens. Kelly Loeffler ve David Perdue, önümüzdeki yıl yakın olması beklenen taşma seçimlerinde Demokratlarla mücadele ediyor.
“Ben Seçim dolandırıcılıklarıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak’taki taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum,” dedi Duncan Perşembe gecesi CNN sunucusu Erin Burnett’e.
Klip şuradan izlenebilir:

GOP Georgia Lt. Vali Geoff Duncan, Başkan Trump’ın seçim dolandırıcılığı iddialarını dile getiriyor “yanlış bilgi sınıflandırmasının bir parçasıdır.”
anketimize katılın – hikaye devam ediyor belo w

“Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum.” pic.twitter.com/ Q48 Nwi76 RM
— OutFrontCNN (@OutFrontCNN) Aralık
, 104036

Loeffler ve Perdue gelecek yıl kaybederse seçimlerin taşması, muhtemelen Gürcistan Cumhuriyetçi Parti’nin, oylamanın ardından açıklığa inatla direndiği için kendi seçimlerini korumaktaki olağanüstü başarısızlığından kaynaklanacak.
Big League Politics, aslında Loeffler ve Perdue’nin muhafazakar tabanı nasıl pohpohladığını ve muhafazakar vatandaşları hiçbir koşulda affı asla desteklemeyeceklerini bildirdiğini bildirdi: Georgia Cumhuriyetçi Senatörler David Perdue ve Kelly Loeffler, Breitbart News’e sunduğu beyanlarda politika vaadinde bulunarak, yasaklı göçmenler için Demokrat af yasasını desteklemeyeceklerini fiilen garanti ettiler.
“You are. Loeffler affa kesinlikle karşı çıkıyor. … Asla affı desteklemeyecek,” Loeffler’in proje denetçi yardımcısı Stephen Lawson Breitbart’a bilgi verdi.

“Sen. Bir Perdue temsilcisi, “Jon Ossoff Ocak’ta kazanırsa, Schumer ve Pelosi’nin yasadışı göçmenlere oy hakkı verme stratejisini seçecek” dedi.
Demokrat Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Amerika’da yaşayan hemen hemen her yasa dışı yabancı için tam vatandaşlık ve refah haklarını koruma sözü verdi ve ABD’nin herhangi bir yerinde vekalet edecek af tekliflerini teşvik etti. 11 ile 105826337980526 arasında yepyeni insanlar olarak milyonlarca uzaylı.
“David uzun süredir arkadaşım. zamanın … Uzun, uzun bir süre. Washington’da David Perdue’dan daha itibarlı kimse yok” dedi Donald Trump Cumartesi gecesi Valdosta mitinginde. “Senatör Perdue aslında Amerikan yanlısı göç konusunda hiç kimsenin olmadığı kadar önemli bir lider oldu. Ben duvar için cehennemden geçerken çok güçlü oy verdi.
Loeffler ve Perdue en iyi şeyleri söylüyorlar, ancak hasar şu anda verilmiş olabilir. Georgia GOP aslında haftalarca süren oylama sürecini uyguladı ve vatandaşlar bu muazzam ihaneti affetmek istemeyebilir..

Leave a Comment