Ooooo. Maricopa Ilçesi Potansiyel Olarak Neyi Saklıyor Olabilir? Maricopa İlçe Kurulu, Oylama Makinelerini Denetlemek İçin Mahkeme Davetlerine Uymayı Karşı Oy Verdi

ÖRTMEK? Maricopa İlçe Denetleme Kurulu, Hakimiyet Oylama Makinelerinin Mahkeme Davetlerine Uymayı Reddediyor

Kesinlikle gizlenecek bir şey yoksa, uymayı neden reddedelim?

Açık

Aralık 23, 2020
Evan James
Maricopa İlçe Denetleme Kurulu, Dominion çetele sayma cihazlarını incelemek ve kontrol etmek için Arizona Senatosu tarafından yayınlanan mahkeme celplerine uymayı reddediyor. Yüksek Mahkeme’ye bir sorun sunacak ve Senato’ya seçimlerini bildiren bir yazı gönderecekler.

Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jack Sellers, Cuma günü benzersiz bir konferansta şunları söyledi: RSBN tarafından aktarıldı.

Salı günü Big League Politics, Arizona Senatosunun mahkeme celplerini yayınlayacağını bildirdi. Arizona Senatosu Yargı Komitesi başkanı Senatör Eddie Farnsworth (R-Gilbert), Pazartesi günü bir hukuk oturumunun sonunda, tahrifat ve dolandırıcılığa dair kanıtlar olduğunu belirten açıklama yaptı.

“Tutup denetliyoruz ve sonucun ne olduğunu görüyoruz. Ondan sonra bunu geride bırakabiliriz” dedi.

anketimize katılın – hikaye aşağıda listelenmiştir

Farnsworth, olası vatandaş dolandırıcılıklarını incelemenin mantıksız olmadığı “seçim prosedürümüze biraz özgüven kazandırmaya” çalıştığını tartıştı — özellikle de halının altına süpürülmüş gibi göründüğünde ve belki de güvenilir olmadığı gerekçesiyle gözden kaçırıldığında.

“Bir sorunum var. ilçe basitçe gerçekleşemeyeceği pozisyonunu alıyor.Bu ulusun tarihinde ve bu dünyada bazı son derece gelişmiş kişilerin ve kurbanların kabul etmediği beyaz yakalı suçların, dijital suç faaliyetlerinin bir listesi var. Gelecekteki bir zamana kadar. ‘Bu olamaz’ dememizin aslında bizim için gerçekten güvensiz olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu, Maricopa İlçesi yetkilileri tarafından bir örtbas olabilir mi? Potansiyel olarak . Peter Navarro’nun 104036 seçimiyle ilgili güncel raporuna göre, analitik anormalliklerin, oylama cihazı anormalliklerinin ve Eşit Koruma ihlallerinin yaygın kanıtı var. Arizona eyaletinde meydana gelen madde.

Ortaklaşa fişe takarsak uzun ömürlü ülkemiz için çok daha iyi olur. Joe Biden seçimini olabildiğince hızlı bir şekilde lastik işaretlemeye çalışmanın yanı sıra, basit bir dolandırıcılık olasılığı hakkında soru sormaları için kişileri sorgulamak ve sinirlendirmek, garantili bir yöntemdir. sayısız kişiyi 11 üzer ve onları etkin bir şekilde haklarından mahrum bırakılmış hissettirir.

‘ Cumhuriyetçi Georgia Valisi, Başkan Trump’a “Devam Etmesini” ve Yaygın Seçim Dolandırıcılığını Kaybetmesini Söyledi

CHP bu yüzden şaka gibi.

Yayınlanan

23 saat önce

Aralık

, 104036

Yazan

Shane Trejo

Georgia Vali Teğmen Geoff Görünürde bir Cumhuriyetçi olan Duncan, Başkan Trump’a seçim istikrarı için verdiği haçlı seferini bırakması ve kendi eyaletinde ve ülke genelinde kapsamlı seçim dolandırıcılıklarının kaymasına izin vermesi konusunda bilgi veriyor.
Duncan, seçim dolandırıcılığına karşı mücadelenin ABD Senatosundaki GOP 2 sandalyelerine mal olabileceğini ilan etmek için sahte haber liderine çıktı. Senatör Kelly Loeffler ve David Perdue, önümüzdeki yıl çok yakın olması beklenen bir seçimde Demokratlarla karşı karşıya geliyor.

“I Duncan Perşembe gecesi CNN sunucusu Erin Burnett’e bilgi verdi. Klip burada görülebilir:

GOP Georgia Valisi Teğmen Geoff Duncan, Başkan Trump’ın seçim dolandırıcılığı iddialarını açıklıyor “yanlış bilgi sınıflandırmasının bir parçasıdır.”

anketimize katılın – haber devam ediyor belo w

“Seçim dolandırıcılığıyla ilgili yanlış bilgilerle alevleri körüklemeye devam etmenin 5 Ocak taşkınlığımızda bize yardımcı olduğu tek bir duruma inanamıyorum.” pic.twitter.com/ Q76 Nwi76 RM

— OutFrontCNN (@OutFrontCNN) Aralık
, 104036

Gelecek yıl Loeffler ve Perdue kaybederse Taşma seçimleri, muhtemelen Gürcistan Cumhuriyetçi Partisi’nin, oylamanın ardından açıklığa inatla karşı koydukları için kendi seçimlerini korumadaki inanılmaz başarısızlığından kaynaklanacak.

Büyük Lig Siyaseti, Loeffler ve Perdue’nun muhafazakar tabanı nasıl aşağıladığını ve muhafazakar vatandaşları hiçbir koşulda affı asla desteklemeyeceklerini bildirdiğini bildirdi:

Gürcistan Cumhuriyetçi Senatörleri David Perdue ve Kelly Loeffler, Breitbart News’e sunulan beyannamelerde politika vaadini yaparak, yasa dışı göçmenler için Demokrat af yasasını desteklemeyeceklerini fiilen temin ettiler.

“Sen. Loeffler kesinlikle affa karşı. … Affı asla desteklemeyecek,” dedi Loeffler’ın proje süpervizör yardımcısı Stephen Lawson, Breitbart’a.

“Sen. Perdue sözcüsü, “Asla değişmeyecek olan affa sürekli olarak karşı çıktı” dedi. “Jon Ossoff Ocak ayında kazanırsa, Schumer ve Pelosi’nin yasaklanmış göçmenlere oy hakkı verme stratejisini seçecek.”

Demokrat Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Amerika’da yaşayan neredeyse her yasaklı uzaylı için tam vatandaşlık ve esenlik haklarını koruma sözü verdi ve dünyanın herhangi bir yerinde vekalet edecek af önerilerini teşvik etti. 18 ve 122036501 arasında milyon uzaylı yepyeni insanlar olarak.

“David benim uzun zamandır iyi arkadaşım zaman periyodu … Uzun, çok uzun bir zaman. Donald Trump, Cumartesi gecesi Valdosta mitinginde Washington’da David Perdue’dan daha saygın kimse yok” dedi. “Senatör Perdue, aslında Amerikan yanlısı göç konusunda hiç kimsenin olmadığı kadar önemli bir lider oldu. Ben duvar için cehennemden geçerken gerçekten güçlü bir şekilde oy verdi.

Loeffler ve Perdue en iyi şeyleri söylüyorlar, ancak şu anda hasar verilmiş olabilir. Georgia GOP aslında haftalardır oy almayı dayattı ve vatandaşlar bu muazzam ihaneti affetmek istemeyebilir.

4648073933030165649.

Leave a Comment