Pats'ın Hunter Henry Yarışmaları TD'yi Tersine çevirdi, “el Topun Altındaydı” Diyor.

# 1 MINNESOTA– New England Patriots sıkı son Hunter Henry’nin 6 yarda golü resepsiyonu 3. çeyrekte, Perşembe gecesi anında tekrar oynatılarak tersine çevrildi, 42-30 US Bank Stadium’da Minnesota Vikings’e yenildi.

Henry, Perşembe gecesi geç saatlerde Patriots’un soyunma odasında “Sanırım yakaladım,” dedi. “Yere vurdu dedi. Sanırım elim topun altındaydı. El topun altındaydı, yere vurunca bu onun yukarı sıçramasını tetikledi.

“Aradılar. Basitçe bununla başa çıkmalıyım.” 6 yarda çizgisinden üçüncü ve gol oyununda, oyun kurucu Mac Jones kale çizgisinin yakınından Henry’ye pas verdi, o Henry’ye, Vikings defans oyuncusu Chandon Sullivan tarafından korunuyordu. gol çizgisine doğru atılırken top. Yetkililer, uzun bir değerlendirmenin ardından çağrıyı yetersiz bir pasa çevirmeden önce ilk başta gol olduğuna karar verdiler.

Bir gol Patriots’a 33-26 3. çeyreğin ortasında, etkili bir noktadan sonra çaba varsayarak önde Bunun yerine 30- Nick Folk tarafından arka bahçe basketi. Daha sonra Vikingler video oyununun son golünü attı 26 puan.

NFL’de görev yapan başkan yardımcısı Walt Anderson, ters çalışan bir yüzme havuzu raporunu tartışarak şunları söyledi: “Yere gidiyordu, top yere değdi ve ardından topun kontrolünü kaybetti.”

Top yere çarpmadan önce Henry’nin neden eşyalarını onaylamadığı sorulduğunda, Anderson şunları söyledi: “Çünkü yere giderken , yere temas ettiğinde topun kontrolünü koruması gerekiyor. Tipik olarak kullanılan terim ‘yere dayanmak’… 2 ayak ve kontrol bileşenlerine sahip, ancak yere indiği için topun kontrolünü elinde tutması gerekiyor.”
Yeniden oynatma prosedürü olduğu gibi Vikings koçu Kevin O’Connell, bunun ya gol çizgisi dışında bir yakalama ya da yetersiz bir pas olarak kabul edileceğine inandığını belirtti.

“Bunun çok çeşitli yöntemlerle yapılmış olabilecek şeylerden biri olduğuna inanıyorum. Olduğu gibi gitmesine son derece memnun oldum” dedi.
Henry’nin 2 eli topa sahipti, ancak Anderson bunun tek başına yeterli olmadığını belirtti.

2 eliyle topun kontrolünü fiilen elinde tutsaydı, top başka bir yerde olsa bile yere dokunmak, bu yine de bir sorun olur” dedi.
Henry, yedinci NFL sezonunda, US Bank Stadyumu’nda skorbordda gördüğü sırada tekrarı izlemişti. Perşembe günkü video oyununun sonraki etkilerinde, “aslında film alanında buna bir göz atmaya ve sadece çok daha iyi olmaya ve topu tüm yöntem boyunca yönetmeye çalışmaya, böylece bir endişe bile duymamaya” hazırlandı.
Vatanseverler hala karardan sonra olasılıklar vardı, ancak 4. çeyrekte punt’u nihai bir Vikings golüne dönüştüren bir vuruşa koşma hücumu gibi kendi kendine yapılan yaralanmalar nedeniyle mahkum oldular.

“Bundan devam etmeliyiz video oyununun geri kalanını oynayın ve oynayın. Geriye çok zaman vardı,” dedi Jones. “Aslında endişe etmeyeceğimiz başka zamanlar da yumruk atabilirdik. Bir arama sonucu belirleyemez. Çok daha iyisini yapabilme yeteneğine sahip olmamız gerekiyor, bu yüzden yakın bile değil.”

# 3 Bana top biraz hareket etti gibi geldi.Bu doğru olsaydı, yakalamanın uzatılmasının asla bitmediğine hükmedilirdi. Willie47877 Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor # 4 Vikings koçu benimle aynı fikirde görünüyordu. Top hareket etti, ancak 1 ayak çizgisinde sonuca hükmedilebileceğine inandı Sanırım gözleri gökyüzünde topun yere çarptığından emin değildi. Elinin topun altında olma ihtimalinin mükemmel olduğuna inanıyorum, aslında yetersiz olduğuna karar verilmemiş olmalı

Çok daha kötü kaçırılanlar vardı aramalarda dışarı o zaman bir kişi

# 5 Top hareket etti eli yere vurduktan sonra Eli onun altındaysa, bu bir yakalama sayılır, çünkü yere hakimiyetini asla kaybetmez. Haber vermek zordu. TD çağrısını asla iptal etmemiş olmalılar. Ve neden alıcılar, hedef çizgisini geçen diğer oyunculara kıyasla çeşitli gereksinimlere tabi tutuluyor? Henry açıkça tam ve güvenli bir topa sahipti. Top açıkça kale çizgisinin üzerinden geçti. Kesinlikle bunların hiçbirine itiraz etmek yok. Yere inmeden önce TD olan bir alıcının yanı sıra bir oyuncu olsaydı.

.

Leave a Comment