Playoff & & Super Bowl Biletleri

# 1 Bu etkinliklere kimler bilet alıyor? Ulusal şampiyona iyi koltukları için Stub Hub’a Bakmak biletleri $2000(Philly) $ içeren ) servis ücreti. Son bölgedeki koltuk yöntemi $2023 $ dahil $1375 Servis ücreti

Sonra gerçek eğlence başlar Super bowl alt seviye apx 53 yd çizgisi $24,24 $ $ içerir servis ücreti. Bu biletleri kim alıyor?
Bazı kişilerin daha uygun fiyatlı biletlere erişimi olduğunu anlıyorum, ancak bu, kılavuzdan daha fazla bir istisna, Stub Hub ve diğer satış noktalarında bu biletlerden çok sayıda satış var. Gerçekte, burada verdiğim fiyattan bile daha yüksek fiyatlara sahip çok sayıda koltukları var.

Bilet fiyatlarını zaten makul bulduğumdan değil ama hizmet bedeli ne durumda? $1375 – $2639 ve daha fazlasını sormam gereken hizmet nedir? Maliyeti $ olan bir etkinlik için bilet sunuyorlarsa yaklaşık $ tutarında bir servis ücreti ücretlendirilir … Sırf bizi bilet için oyladıkları için, bu çok daha yüksek hizmet bedelini nasıl onaylarlar? Sunulan hizmet, biletin maliyeti ne olursa olsun tamamen aynıdır, bir kez daha bunu nasıl doğrularlar?

Açıkçası, bu ücretlerle ideal olan birçok kişi var … Bu miktar için ödeme yapabilirim (biraz deli olsaydım) ancak bu yüksek benim değil belirtmem gerekiyor.
Burada bunun mantıklı bir sistem olduğuna inananlar var mı?

# 2 Evinizde daha iyi koltuklar

)

.

Leave a Comment