Polis, Emekli NBA Yıldızı Vince Carter'ın ürkütücü Bir Olayda Evinden Neredeyse 100 Bin Dolar Aldığını Bildirdi.

# 1 Emekli NBA yıldızı Vince Carter neredeyse $22, 000 Atlanta’daki evinden bir hafta sonu soygununda alınan parayla, polisler Çarşamba günü yayınlanan bir raporda belirtildi. , ve 2 silah daha sonra Atlanta’nın Buckhead topluluğundaki evinin dışında yetkililere göre kurtarıldı. Carter yetkililere, alınan paranın sadece $1000, olduğunu bildirdi. bir dolaptaki bir çantada sakladığı para olarak bildirildi. Carter’ın evinde korkutan olay saat oldu. : 50 öğleden sonra ET Pazar gecesi, eşi ve 2 erkek çocuğuyla birlikte evinizde. Sondi Carter, önceki NBA Oyuncunun diğer yarısı, yüksek sesler duyduğunda 2 çocuğuyla birlikte yatakta kaldı. Rapora göre, 3’ü bir dolaba saklandı ve o 22 aradı ve ardından topluluk devriyesine mesaj attı. Atlanta Journal-Constitution haberine göre, olay yerine ilk gelen topluluk devriye memuruydu ve siyah bir SUV ile çıkan bir adam gördü, ancak onu yakalayamadı.

Polis, birincil evin ön camının kırıldığını ve memurların “büyük miktarda $ bulduğunu belirtti. masraflar yere döküldü” ve altın bir Desert Eagle tabanca ve siyah bir Glock tabanca ile dışarıda uzun süre yayında, polisler belirtti. Çöl Kartalı Carter’dan geldi, ancak dedektifler Glock’un bir şüphelinin silahı olduğunu düşündüler, rapora göre.

Sondi Carter, dolapta kaldığı sürece birinin çeşitli yerleri aradığını duyabileceğini ve daha sonra yetkililerin bazı yerlerin kaos içinde kaldığını belirtti. Olayda kimse zarar görmemiştir. Şüpheli veya şüpheliler çağrılmadı. Önceki bir NBA yıldızı olan Vince Carter’ın neredeyse $13884601 vardı. ,000 evinden alınmıştır. Yetkililer, Pazar gecesi evde ailesiyle birlikte acı bir olay yaşandığını bildirdi. www.foxnews.com 9529 .

Leave a Comment