Preakness'ı Kim Kazanır…

# 1 7 atlık bir alan yapar ilgimi pek çekmemekle birlikte, Ulusal Hazine havalesini tercih ediyorum … bahislerinizle herkese en iyisi …

Hiçbir Şey Gelmekte Olanı Durduramaz!!!

) # 2

Daha uzun şutlardan hoşlanan var mı?… Biterse Perform’a biraz bahse girerim 13 1’e,

Ama bu sütlü sonuçlar yarışı olacak gibi görünüyor.

# 3 Hangi hukuk kitaplarında atlar kullanılır?

BetMGM’de şans bulamamak

# 4 Hangi yasal kitaplar atları sağlar ?

BetMGM’de şans bulamamak

TVG.com

# 5 Milli Hazine yetiyorsa bu sahaya tel çekmeli ve kazanmalı. Açıkçası bu aynı şekilde tahliyeden tökezlemediğini ve basit bir ipucu elde edemediğini varsayıyor. Onu erken seçmede verimli görünen tek at Coffeewithchris ve sahipleri aslında orana ihtiyaç duymayacaklarını ve mutlu bir şekilde 2.’de oturduklarını söylediler. Bunun gerçekleşip gerçekleşmediği görülmeye devam ediyor.
Perform, son olarak Federico Teso Stakes’i kazanmak için inanılmaz bir geç tekme attı ancak bu oldukça yavaş bir yarıştı ve bu grubu yenmek için çok fazla sayıyı akıllıca geliştirmesi gerekecekti. Ancak, bu yüzey olağanüstü olduğu için son yarışının tadını çıkarmalısınız. First Mission çizilmeden önce Red Route One’ı sevmiştim. Artık garantili bir sıcak hız olmadan, olasılıkları o kadar mükemmel değil. Büyük olasılıkla, aşağıda ekzotiklerde kullanmak hala harika.

Mage şüphesiz yenmesi gereken kişi (Ulusal Hazinenin yeterli olduğuna inanmıyorum), ancak sevdiğim at Blazing Sevens. Chad Brown, ‘da benzer bir yer değiştirme yaptı , ancak Derbide koşmak için sertifika almış olan Cloud Conputing ile bundan kaçındı ve ardından Preakness’ı kazandı. Blazing Sevens da aynı şekilde Detby’de koşmak için onaylandı, ancak Preakness’ta taze koşmaktan kaçındı. Blazing Sevens, G1 galibiyetinden oluşan 6 başlangıçtan 2 galibiyet aldı. 4 mağlubiyetinde Forte (3 kez), Tapit Trice, Cave Rock ve Gulfport’un peşinden gidiyordu, bu yüzden aslında mükemmel bir iş çıkardı. Bu, Irad Ortiz’in onu ilk kez flaşörlerle sürdüğü Blue Grass’ta 4.’lükten sonra mevcut tip döngüsünün 3. başlangıcı olacak. Irad bir kez daha gemiye biniyor, bu olumlu bir gösterge ve onu geçmişe göre hıza yaklaştıracak. Blazing Sevens ve Mage’in benzer bir alanda liderlerin birkaç boy gerisinde kalacağına ve aralarından 2’sinin kazanacağına inanıyorum.
İyi şanlar

# 6 Hangi hukuk kitaplarında atlar kullanılır? BetMGM’de şans bulamamak

TwinSpires ve DraftKings benim kullandıklarım.

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişama geri dönüyor Engelli

# 7 Draftkings, CT’de minimum, at kullanmaz. Bunun eyalete göre değişebileceğini umuyorum

# 8 Draftkings, minimum CT, at sağlamaz. Bunun eyalete göre değişebileceğini umuyorum

Açıktır ki, eyalete göre farklılık gösterir. yalan söylemedim DraftKings’i kullanıyorum.

Gelmekte Olanı Hiçbir Şey Durduramaz!!! # 9 Vay canına, ASLA yapmazdın bunu ÇOK son 2’ye kadar bekliyordum.

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor Engelli

#15 Açıktır ki eyaletten eyalete değişir. yalan söylemedim DraftKings kullanıyorum.

Yalan söylediğinizi ima etmedim, bu nedenle beyanımı tasdik ettim

Aktif üye Engelli

#17 Bunu dışarıda bırakacağım. Sadece Mage’e kök salmak, kocaman elmada 3 hafta içinde ilginç bir gün yaratır.
Hepinize iyi şanslar

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor Engelli

#19 Bir sonraki at bahsim, Saratoga’da 2 gün yatırım yaptığımızda olabilir

#19 Mage’i kırmak için bir yöntem bulamıyorsanız, işte işe yarayabilecek bir 4. seçenek …

59 yarışta başlayan 4’ü seçin 16

1,3,18 ,24/ 2,7,8,17/ 1,5,7,8,9/ 3 maliyet $56

Aktif üye Engelli

#20 Bir sonraki at bahsim Saratoga’da

2 gün yatırım yaptığımızda Harika bir konum, harika bir ortam.
Ne zaman gideceğinizi bize bildirin.

#26 Canlı yayına başlamak için harika bir yol değil. 6. yarışta jokeyi savurarak dönüşte tercih edilen Havnameltdown şansı bozulur.

#27 Luis Saez sedye ile kaldırıldı.

Aktif üye Engelli

#26 Perşembe günü Mage, alnını bölmesine çarparak sığ bir kesimi tetikledi. Devlet Veteriner Hekimi tarafından bakım ve tedavi gördü ve herhangi bir kesinti olmadan normal eğitime devam etti. ALL Preakness acemilerine göre, bugün Devlet Veterinerleri tarafından muayene edildi ve yarışa hazır.

#28 Ve doğal olarak, bu konuda bir görüş belirtemezsiniz. at yarışlarında arızalar yoksa görevinizi kaybedersiniz …

Aktif üye Engelli

#31 Luis Saez sedyeyle kaldırıldı.

Baffert eğitimli at Pimlico’da ötenazi; sağlık ocağına jokey. BALTIMORE– Bob Baffert tarafından eğitilen bir at, Cumartesi günü Preakness alt kartında bir yarış boyunca sakatlanıp jokeyini yerinden çıkardıktan sonra pistte ötenazi yapıldı.

Triple Crown’un 2. ayağına saatler kala, tercih edilen Havnameltdown öne doğru eğildi ve 6. yarış boyunca jokey Luis Saez’i sırtından fırlattı ve son turda koşmaya devam etti 3 yaşındaki tay oldu Pistin sahibi ve işletmecisi olan 1ST Racing’in açıklamasına göre, baş veteriner hekim Dr. Dionne Benson ve diğerleri tarafından yapılan bir incelemede, yaranın kullanılamaz olduğunu anlayan ve atın indirilmesi gerektiğini seçen diğerleri. Saez dikkatliydi ve bacak rahatsızlığı nedeniyle değerlendirme için bir sağlık merkezine götürülmesi gerekiyordu. parça ortaya çıktı. Sedyeye bindirilip ambulansa bindirilmeden önce, yolda sağlık çalışanları tarafından dakikalarca müdahale edildi. Kaza, Kentucky Derby’nin Churchill Downs’ta 7 atın ölümüyle gölgelenmesinin sonuçlarında bulunabilir. gün. Havnameltdown, tercih edilen 4-5 ve içerideki 1 numaralı direkten koptu, 2 Numaralı Ryvit tarafından tahliyeden dışarı atıldı ve yavaş bir hareketi kırdı.
Pimlico Yarış Pisti’ndeki taraftarlar, at son dönüşten önce tökezleyip Saez’i fırlatınca nefesi kesildi. At, pist personeli tarafından Pimlico’nun çiftliğinde kontrol altına alındı, ardından bazı siyah bariyerlerin arkasına götürüldü.

Uyumsuz bir sahnede, Saez ve Havnameltdown’a tam olarak aynı anda bakılırken, 2Pac’in “California Love” şarkısı olayın gerçekleştiği yerin hemen yakınında kurulan saha içi hoparlörlerden yüksek sesle çalındı. Bir sonraki yarış boyunca müzik durduruldu. Baffert’ın çalışan atları var ‘dan gelen bir askıya alma işleminden döndükten sonra 2 yıl sonra ilk kez Preakness hafta sonunda Kentucky Derby galibi Medine Ruh, uyuşturucu testinin çalışmasını durdurdu. Churchill Downs’un seçiminin bir parçası olarak önceki 2 yılda Derbide ata binemedi. içinde olmayabilir. Preakness veya Belmont nedeniyle – D Kentucky’deki ay kısıtlaması Maryland ve New York tarafından takdir edildi.

Biri atları, Arap Aslanı, daha önceki bir yarışı kazandı. Baffert da aynı şekilde Preakness’ta National Treasure’ı eyerleyecek.
Saez , dönüşen bir Panamalı 51 Cuma günü, başlangıçta önde gelen rakibi First Mission in the Preakness’a binmesi bekleniyordu. O at, sol arka ayak bileği ile ilgili bir endişeden dolayı veterinerlerin rehberliğinde çizildi.

37070 Kentucky Derby, Saez başlangıçta hat boyunca Maksimum Güvenlik kullandı, ancak görevliler başarıyı geri çekti ve sıpayı şuraya düşürdü: 21 çok sayıda atın rotasını engellediği için. Saez, rahatsızlığı tetiklemekle suçlandı ve askıya alındı.
Bu senenin başlarında , Florida Derby’de ikinci bir yüzey için Kentucky Derby şampiyonu Mage’deydi. 2 hafta önce Churchill Downs’ta, Saez’in atı Tapit Trice Derby’de yedinci sırada bulunabilir. Michael Pegram, Karl Watson ve Paul Weitman’ın sahibi olduğu Havnameltdown, bu yarıştan önce çıktığı 6 kariyerin 4’ünü kazanmıştı. En son Şubat ayında Suudi Derbisinde ikinci oldu.

Hiçbir şey yapamaz Geleni Durdur!!!

#31 Evcil köpek yarışlarını severim, at yarışlarını severim

Ben Amerika Birleşik Devletleri’nde köpek ırklarının temelde ortadan kaldırılması konusunda bir sorunum yok (sadece 2 tane kaldı)

en.wikipedia.org

ve aynısını atlara yaparlarsa sorun olmaz.

)

.

Leave a Comment