Q Hakkında Fikirleriniz Nelerdir?

# 1 Takip eder misin? BS olduğuna inanıyor musun? Buna ne dersin? Ne olduğunu anlıyor musun?

Tartış

# 2 ) Q videolarına baktım a birkaç yıl önce ilk ortaya çıktıklarında. Belirsizlikle.

Tüm tahminlerinin hiçbir dayanağı olmadığını anlaması uzun sürmedi. Sonuç olarak, bir yerlerde birkaç kişinin hayata geçmesini umarak tıklama almak için bir şeyler uyduran biri ya da çok sayıda kişi vardı. Bunu göz önünde bulundurarak bir Q videosuna bakmadım. Ve … önemli ölçüde, çok sayıda iş arkadaşım var. Hiç kimsenin Q’yu işaret ettiğini duymadım. Geçen yıl boyunca Q’nun tartışıldığını yalnızca liberallerden ve onların medyasından, Q’nun bir şekilde Trump savunucularının arkasında önemli bir güç olduğu tamamen yanlış bir hikaye ile duydum. Anlarsın, hepimizin ırkçı olduğu yanlış hikaye gibi. Bilgisizleri harekete geçirecek şeyler.

# 3 Blue Anons kafalarında bulunan bir şey # 4 PİZZA GATE dediler ve bu gerçek Bowling ^ &%

# 5
Q videolarına birkaç yıl önce ilk çıktıklarında baktım. Şüpheyle.

Tüm tahminlerinin hiçbir dayanağı olmadığını anlaması uzun sürmedi. Sonuç olarak, bir yerde birkaç kişinin tıklama almak için gerçek olmasını umarak bir şeyler uyduran biri veya çok sayıda kişi vardı. Buna göre bir Q videosuna bakmadım. Ve … özellikle, çok sayıda iş arkadaşım var. Hiç kimsenin Q’yu işaret ettiğini duymadım. Geçen yıl boyunca Q’nun tartışıldığını yalnızca liberallerden ve medyalarından, Q’nun bir şekilde Trump hayranlarının arkasında önemli bir güç olduğu tamamen yanlış bir hikayeyle duydum. Anlarsın, hepimizin ırkçı olduğu yanlış hikaye gibi. Bilgisizleri teşvik edecek şeyler.

Evet, aynı fikirdeyim … Sol bunu denemeye devam edene kadar buna gerçekten hiç dikkat etmedim. ifşa edin … O kadar büyük bir teklifte bulunuyorlar ki, en azından kendim bakmam gerekiyordu … cehennem dakika ve şimdi HBO bununla ilgili hikayeler yayınlıyor … eğer genel olarak ifşa edilmiş bir komplo teorisi olsaydı, bu konuda bu kadar büyük bir teklifte bulunmaya devam etmeyeceklerini düşünüyorum.

Desteklemiyorum ama aslında şu ana kadar tahmin ettiğimden çok daha fazla gerçeği keşfettim.

ihtiyacı olanlar için bir giriş Bu videoyu tavsiye ederim https://www.bitchute.com/video/LHcg3CYHLGoR/

#6 Evet, katılıyorum… Sol bunu açığa çıkarmaya çalışana kadar buna hiç dikkat etmedim… en azından kendim için bakmam gereken bir teklif … cehennem 45 dakika ve şimdi HBO bununla ilgili hikayeler yayınlıyor … Genel olarak ifşa edilmiş bir komplo teorisi Bu konuda böyle büyük bir teklifte bulunmaya devam etmeyeceklerini düşünüyorum. şimdiye kadar beklediğimden daha fazla gerçeklik.

giriş yapmak isteyenler için bu videoyu tavsiye ederim https://www.bitchute.com/video/LHcg3CYHLGoR/
Aynen… bireylerin var olmadığını söylediği bir şey için, pek çok kişi aslında q & iftirasını ispatlamak için yöntemlerinin dışına çıktı. onları, oh evet… PİZZA GATE GERÇEK

# 8 PİZZA KAPISI dediler ve işte bu hakiki Bowling ^ &%


QQBird görüldü …

skoda

Aktif üye Engelli

#

@SmallBrains … … pizzagate demediler mi?

# Birkaç yıl önce burada bir poster onun hakkında konuşmaya başlayana kadar Q’nun gerçekten hiç farkına varmadım

devrilme Ben federal hükümettenim ve yardım etmek için buradayım #

” hakkında yeni öğrendim S” geç 27 bu yüzden inançları ve tahminleri hakkında pek bir şey anlamıyorum, ancak anladığım kadarıyla tahminlerinin çoğu yanlış. Bana sürekli, sağdaki bireyleri kendileri kadar kaçık olan ve şimdi onları yerli teröristler olarak toplayabilecekleri “dışarı atmak” için yaratılmış bazı solcu psi-oplar gibi göründü. Son derece benzer bir şey yapan Rusya ya da Doğu Almanya’ydı, karşı tarafı memnun etmek için dezenformasyona karşı soyluluğa karşı kendilerini ifşa etti, sonra gulaglara gönderildi (veya asıldı)

Doğru buldukları şeylerden biri de, etkili kişiler ve işletmeler tarafından işaretlerin tuhaf kullanımıdır.

# Q, 4chan kullanıcıları tarafından Cult gibi saf orospu çocukları kandırmak için başlatılan bir şakaydı.)

# @Sma Beyinler … … pizzagate’i çağırmadılar mı? , senin ifaden bu mu?

Pizza kapısı tam bir saçmalık

# Pizza kapısı tam bir saçmalık

bir YALANINIZ … PİZZA GATE hakiki

1639679400

# “Q”yu geç öğrendim 34 bu yüzden inançları ve tahminleri hakkında pek bir şey anlamıyorum, ancak anladığım kadarıyla tahminlerinin çoğunluğu yanlış. Bana sürekli, sağdaki bireyleri kendileri kadar kaçık olan ve şimdi onları yerli teröristler olarak toplayabilecekleri “dışarı atmak” için yaratılmış bazı solcu psi-oplar gibi göründü. Son derece benzer bir şey yapan Rusya ya da Doğu Almanya’ydı, aksini memnun etmek için soylulara karşı dezenformasyon yayarak kendilerini ifşa etti, sonra gulaglara gönderildi (ya da asıldı)

Doğru yaptıkları şeylerden biri, etkili bireyler ve işletmeler tarafından işaretlerin garip kullanımıdır.

1635227646 Q tahminde bulunmaz veya tarih belirlemez 1635227525 … son derece birkaç kişi bunu anlıyor ve araştırma yapmadan reddediyor … konusunda çok şüpheliydim. başlangıç, ancak ne kadar çok anlarsam, o kadar çok gerçeği keşfediyorum.

Keşfetmekle ilgileniyorsanız, o zaman 5. mesajdaki videoya bir göz atın. .Bunun büyüsüne kapılacağınıza inanıyorum ve belki de geleceğe dair olumlu bakışınız yeniden canlandırılabilir.: tost:

1635228157

# ) 1635227620 Bunlar Q’nun gerçekten uyardığı şeyler. uzun zamandır bizi bekliyordu ve “komplo” olarak kabul edildi

MSM’den birkaçını bildirmesi isteniyor AMA bunu çerçevelemeye çalışıyor olumlu bir ışık.,,

1635227525

.

Leave a Comment