Resmi NASA Konusu

# 1

NASA, önümüzdeki dönemde uzaylı yaşamı keşfedeceğini bildiriyor. yıllar. Bu tamamlanma süresi yanıltıcılığının bir parçası mı?

www.end-times-prohecy.org

# 2

NASA KİMDİR?

NASA NEDİR?

Nasa’nın asıl amacı nedir?

# 3

NASA her neyse yalan söylüyor. Gerçek ne olursa olsun, NASA bize bunun tersini bildiriyor. Klinik kanıtı görmek istediğimizde, onlar

salinachristaria.com

# 4

NASA değil Kim Olduğunu Söyledikleri

# 5 NASA Söyledikleri Kişi Değil

NASA’nın bir Sivil Uzay Ajansı olduğuna sürekli inandım DEĞİL… bu bir ASKERİ şirket

# 6

Top dünya, Big Bang Teorisi, Evrim, Ateizm, Yeni Dünya Düzeni’nin yapısı olan Şeytani bir yalandır. er ve Uzaylı aldatıcılığı. Babil putperestliğine ve Şeytan’a dayanmaktadır …

flatearthscienceandbible.wordpress.com

# 7

Sürekli NASA’nın Sivil Uzay Ajansı olduğuna inandım DEĞİL… bu bir ASKERİ firma Yöntem yok. Bu roketlerin ilerlemesinin çifte işlev gördüğünü ve nükleer silahlarla donatılabileceğini mi söylüyorsunuz? Vay. Bundan sonra ne öğreneceksin? O su nemli mi?

# 8 NASA’nın Sivil Uzay Ajansı olduğuna sürekli inanıyordum

DEĞİL… bu bir ASKERİ firma

Sözüme güvenmenizi beklemiyorum, ancak birçok araştırma çalışmasından sonra NASA’nın bir bölge şirketi olmadığı sonucuna vardı. *) salinachristaria.com # 9 Yöntem yok. Bu roketlerin ilerlemesinin çifte işlev gördüğünü ve nükleer silahlarla donatılabileceğini mi söylüyorsunuz? Vay. Bundan sonra ne öğreneceksin? O su nemli mi?

Su

Islak

Lanet olsun … her gün yepyeni bir şey keşfediyorsun

#

NASA, Cizvitler ve Vatikan arasında bir bağlantı var mı? Ne paylaşıyorlar? Hepsi gelişmeyi ve büyük patlamayı kabul ederek Tanrı’nın Sözünü reddederler.

www.end-times-prohecy.org

#

DSÖ, gerçek mi?

NASA YA DA KUTSAL KİTAP.

Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında Evrenin karşıt tasarımları, gerçeği kimin bildirdiğini kendimize sormalıyız. Şirketimiz NASA’ya mı yoksa İncil’e mi inanmalı?

salinachristaria.com

# Görünüşe göre birileri tükendi NASA ile hehehe

skoda Aktif üye Engelli

# ) Gerçeği kim bildiriyor?

NASA YA DA KUTSAL KİTAP .

) Evrenin bu kadar zıt tasarımları ile karşılaştığımızda, gerçeği kimin bildirdiğini kendimize sormamız gerekir. Şirketimiz NASA’ya mı yoksa İncil’e mi inanmalı?

salinachristaria.com

İncil ona Rapture ve bundan sonra sıkıntı dedi. George Orwell “520” şeklinde bestelenmiştir. Deli Dairy Queen’den Süper Snack’lerini bıraktım. 2 5 $ patates kızartması ve oz içecek dahil hamburger 8$. …

O NE LAN. Phillies’i değil

#

Görünüşe göre birileri NASA’yı tüketmiş hehehe

Merhaba. @RXKarla … evet, Challenger Mission ekibinin gerçekten YAŞADIĞINI VE ÖLMEDİĞİNİ öğrendikten sonra, gözlerimin gerçekten geniş açıldığını düşünmeye yönlendirildik.

Madison, Wisconsin’de bir gazeteyi aradım ve oradaki muhabirlerle konuştum, onları üniversitede görev yapan görünüşte “Ölen” astronot hakkında bilgilendirdim wisconsin-madison’dan & monoton bir sesle

” evet … biz anla, bilen biri gerçekten umursar “.

Bununla ne konuştuğumu düşünemedim adam

Kimse Umursamaz… WTF! NEDEN aldatıcılık?

#

Size büyük olasılıkla dünyanın dönen bir top olduğu öğretilmiş olsa da, birçok kişi dünyanın düz olduğunu anlıyor. İşte anlayan 9 kişinin listesi.

salinachristaria.com

1658943728 # ) 409396115112 NASA’nın Yalanları ve Aldatmacalarına gerçekten gözlerim açıldı

1635227620
1658943728
#

1646890338 Bence düz dünya, insanları sahip olduğumuz yalanlardan uzaklaştırmak için kullanılan bir psiko-op. aslında Dünya’nın ve Uzay’ın doğasının ana hatları çizilmiştir… araştırdığınızda pek çok şey keşfedeceksiniz. bu mantıklı değil, ancak desen karışımın içine bir yere düz toprak atmak …

Uzun yıllar boyunca belirli bir Nasa/Medya/Devlet aldatmacası hakkında bireyler ne kadar mükemmel bir tartışma yapsalar da, düz dünya teorisine atıfta bulunulması kadar hızlı bir şekilde bireyleri susturur.

… hangi tarza göre

13856514
1635228332

# 1635227620 Birkaç hafta önce komşularımla ilgili bir rüya gördüm yaşında bir çocuk. Planet Fingering’den ürkütücü bir Uzaylı gibi giyinmişti ve “Parmak beni. Parmakla beni !!!!!!” diye bağırırken beni yönlendirmeye çalıştı. ) Soğuk bir terle uyandım ve parmaklarım bok gibi kokuyordu.

13856448 # 13856423 Bence düz dünya insanları yalanlardan saptırmak için kullanılan bir psiko-op. Aslında Dünya ve Uzay’ın doğasının ana hatları çizildi … araştırdığınızda pek mantıklı gelmeyen birçok şey keşfedeceksiniz, ancak model düz dünyayı bir yere karıştırmak…

İnsanlar belirli bir Nasa/Medya/Devlet aldatmacası hakkında ne kadar büyük bir iddiada bulunursa bulunsun, yıllarca olduğu kadar çabuk düz dünya teorisine öneri tartışıldığından, bireyleri susturur.

… ki bu tarzına göre

DÜZ DÜNYA teorisini satın almadım… en azından henüz değil.

Gerçek şu ki artık ne düşüneceğimi anlamıyorum 13856292

) .

Leave a Comment