Rittenhouse Nefsi Müdafaada Kahraman Olarak Onaylandı

# 1 Olayların tam zaman çizelgesi,

Üzgünüz, YT

için tıklamanız gerekiyor # 2 Gezinmesi gerekiyor. BLM protestocularının canı cehenneme. Saldırgan o değildi. Bu salaklar tarafından saldırıya uğradı.

# 3
Bu aptalca, politik olarak belirlenmiş suçlamalardan beraat bekliyorum.

Bazı düşük suçlamalardan suçlu bulunabilir, ancak Cinayet? Başka yolu yok, o

kendini koruyordu.

# 4 Kirli FBI iş başında FBI, mahkeme salonu üyesi başına savunmayı teklif etmediği HD güvenlik kasetinin 2. varyasyonu olduğunu bizzat onayladı. aslında HD kasetin bir kopyasını istedi FBI tepki verdi HD kaset artık yok

# 5 Çocuk kahraman değil, ancak kendi içinde tereddüt eden bir tavuk boku gölge.
O Zorluğu bulmaya çalışırken, keşfettiğinde birden canı pahasına tereddüt etti! Hangi organizasyonun güvenliğini sağlıyordu? Sadece caddede geziniyordu. Ve ‘silahlı bir kahramanı’ ‘silahlı bir kötü adam’dan nasıl ayırmamız bekleniyor? Özellikle şu anda birini vurduktan sonra
Gezinmesine izin verirlerse, temelde herkes herkesi vurabilir ve nefsi müdafaa talebinde bulunabilir

# 6

Daha fazlası için Bir yıldan fazla bir süredir, Kyle Rittenhouse davasındaki bölge savcıları, Kenosha isyanlarının üzerinde uçan sabit kanatlı bir uçak tarafından çekilen FBI casus video görüntülerine sahip oldular. Kyle Rittenhouse’un savunma avukatı …

pjmedia .com

FBI Casus Videosu Kyle Rittenhouse’un Kenosha İsyanı … Neden Hiç Görmediğinizi Açıklıyor

# 7 ) tavuk boku bir silahla g değil yeniden kombinasyon

# 8 ^ ^ ^. Lol, ilk biramı hatırlıyorum

# 9
Yüksek sesle gülmek. Bu tavuk boku Lil sürtükler “Sol görüşlü hesaplar kendilerini pek iyi hissetmiyorlar Kyle Rittenhouse suçlu bulunacak, bu yüzden onu ortadan kaldırmakla tehdit ediyorlar.”

# ^ ^ ^. Lol, ilk biramı hatırlıyorum

Ben daha çok süt içicisiyim kendim …

# Ben daha çok süt içicisiyim…

Harika bir vücuda sahip

# Silahlı tavuk boku mükemmel bir kombinasyon değil

Gerçekten alçak bir parçan

@SmallDaddy

# Rittenhouse henüz bir bu siyahi hayatlar cinayeti ve antifaşist ibneler mahkeme binalarını, polis merkezlerini ve geçen yaz sezonundaki tüm soygun ve şiddeti yakmakla suçlandılar ve küçük baba Rittenhouse’u dövüyor mu? Putz.

# Rittenhouse henüz ortalıkta dolaşacak bu siyahilerin hayat cinayetlerinden ve antifaşist ibnelerden hiçbiri adliye binalarını, polis merkezlerini yakmakla suçlanmadı. ve geçen yaz sezonundaki tüm soygun ve şiddet olayları ve küçük babacığın Rittenhouse’a çarpması mı? Putz.

Bingo. Polislerin onları durdurmasına izin verilmedi. Kanunsuzluğu durdurmak için hepimiz silaha sarılmalıydık

# Senin gerçekten alçak bir parçan @SmallDaddy

Bir insanı anlamak için gerekli …

# ) Bir insanı anlamak için gerekli…

LOL, sen ? … senden sırada ne var?” Ben lastiğim, senin yapıştırıcın … Ne ifade edersen et benden seker ve sana yapışır ”

#04 kovalanırken düştükten sonra sırtından çıkan silah, onu kovalayanların arasında bir silahın olduğu yer – bu yargılamanın işlevi nedir

1635227646

#06 13705525 Eyalet dışından bir çocuk zorluk aramaya gider, sorun onu bulunca birden canı pahasına korkar…
Evde kalmalıydım evlat 13705525 #
1635227646 Savunma fonuna katkıda bulundum. Bu çocuk bir kahraman, suçlu değil. Vurduğu kişilerin sabıka kaydına bir bakın.

1635227620

# 13705378 ÇOK KOMİK, sen 03? … senden sırada ne var?” Ben lastiğim, senin yapıştırıcın… Ne ifade edersen et üzerimden sıçrar ve sana yapışır”

evet tetikle bana karşı ön yorumun çok klas var, en iyisi???

.

Leave a Comment