ROTHLMA Fox'un Konut Veya Ticari Mülklerini Geri Alması Gerekiyor, Bu Yüzden GOAT Tucker Kendi Uydu Stüdyosunu Kuruyor

# 1

Tucker Carlson, Maine’deki yazlık evinin yakınındaki uzak setini yeniden inşa ediyor – takipçileri, yepyeni gizli girişimine katılmak için ağdan vazgeçti.

# 2

Üç kişilik bir inşaat ekibi geçen perşembe günü garajda odun keserken, elektrik kablolarını uzatırken ve bir yandan çekiçle vururken bir yandan da sürekli olarak eski ve gelecekteki stüdyoya girerken görülebilir. Carlson, gününün büyük bir kısmını telefonları çalıştırarak, Fox’un serpintileriyle ilgilenerek ve yepyeni girişiminin ana hatlarını çizerek geçirdi.
Bir noktada, köpek kasalarını taşıyan bir SUV ile yapıya yükselen eşi Susan’ı karşılamak için ortaya çıktı.
Carlson, 962, kahverengi giyinmişti kollarını kırmızı Oxford tişörtüne kadar sıvamış, bagajdan bir balta ve matkap ve çok sayıda kutu çıkardı.


# 3

Birkaç Fox spikeri, anlaşmaları sona erdiğinde ona katılma isteklerini açığa vurarak Carlson’la gerçekten bağlantı kurdu.
Yayın aynı şekilde, Carlson’la aynı zamanda serbest bırakılan eski üst düzey yönetici üreticisi Justin Wells’in gemide olmasıyla birlikte programı bir ay içinde yayınlamaya hazır olduğunu bildirdi.

# 4

Yepyeni stüdyo ile ev inşaatçılarına yardım eden Tuckers ailesi

# 9 Tucker’ın Twitter’daki Sonraki Bölümü Salı günü geliyor: Tucker’ın Başkan Donald Trump’ın iddianamesine yönelik eylemi

#14 Gerçek ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ Ka-Boom

#20

Trump, Tucker’ın Son Haberlerine Yanıt Verdi Bölüm, Echoes ‘Wannabe Dictator’ Biden’daki İsabetler: ‘Adalet Yerine Getirilecek’

) #42 Şimdiye Kadar Dokuz Çalışan Tucker Carlson’a Katılmak İçin Fox News’ten Ayrıldı

#36 SON DAKİKA: Tucker Carlson kendi medya işini kuracak

.

Leave a Comment