RX Dedektiflerinin IDAHO Üniversitesi'ne İhtiyacı Var 4 Öğrencisi Öldürüldü

# 1

Moskova, Idaho, polisler şüpheli olarak görevden alınmadı 4 Idaho üniversite öğrencisi katledildiğinde evde olan 2 oda arkadaşı, Fox News Digital’e haber verdi.

www. foxnews.com

3 Dişi ALDIK,(mükemmel görünümlü) 1 Erkek (civcivin eşinden 1) hepsi aynı apartmanda veya apartman dairesinde bir gece dışarı çıktıktan sonra bıçaklanarak öldürüldü 2 diğer oda arkadaşları yaşadı, kesinlikle hiçbir şey duymadı g, yetkililer gerçekten biraz belirtiyor. Birisi onları parmaklıklardan evlerinden takip etti mi, onları soyup cinsel saldırıda bulundu ve uyurken hepsini bıçakladı mı, yoksa kıskanç mıydı Oda arkadaşları Rage, ya da bir seri katil, rastgele katil ya da çılgın bir stajyer ya da mülk yöneticisi ya da kapı komşusu. Başlayın, henüz şüpheli yok, ev arkadaşlarının bir şey duymadığını düşünemiyorum. birincil şüpheliler olmasa şok olurlardı.

# 2 Kabul, herkes bir anda boğulup bıçaklanmadı

Duyulmak için biraz kargaşa olması gerekiyordu

# 3 Peki hepsi yatakta bıçaklandı, baktım bazılarında koruyucu yaralar var. Diğer ev arkadaşları daha ateşli hatunlar gibi görünüyor, insta’da görüyorum, fotoğraflarda arkadaş canlısı görünüyorlar, bu yüzden kıskanç eski sevgililer, bunun uyurken bıçaklamaktan korkunç korktuğu başka yerlere bakıyorum.

# 4 Hikaye tamamen yabancı ve tamamen yabancı olmaya devam ediyor. Cinayet sırasında orada bulunan 2 oda arkadaşı hala hayattaydı, ancak nasıl oldu da suç faaliyeti öğlen on ikiye kadar bildirilmedi? Bu 2 kalıcı “kurban” bir şeyi anlıyor … ve kim anlıyor belki de bunu yapan onlar.

# 5

Video ifşa görünüyor Madison Mogen ve Kaylee Goncalves Cumartesi gecesi geç saatlerde yiyecek almak için sırada

www.in Independent.co.uk

# 6 Rambo Benzeri Bıçak cinayet silahı ilan edildi, Diğer 2 ateşli piliç oda arkadaşı aslında aklandı ve şüpheli değil. Yukarıda yayınlanan yemek kamyonu videosuna odaklanıyorlar, bir adam gerçekten aklandı, sarışınlar arasında bir langırt gibi zıplayarak dövüldü.

# 9 Video görüntüleri bir yemek kamyonu pisliği pankartı ile aktarılmıştır. Videoda kalan “kukuletalı adamın” kim olduğuna dair spekülasyonlar var.

#17 Bana biraz Ted Bundy kız öğrenci yurdu evini hatırlatıyor cinayetler

Railbird Kaliforniya Büyük Valisi

#16

bahsim sakallı zenciye

#20 Oh, bu çılgın bir hikaye olacak. Şu anda kimin kim olduğunu anladığımı belirtmek isterim. Havalı oynamak. Bu ve UVA hikayesi pek büyük medyaya ulaşmıyor.

Gideceğim … Kıskanç Ev Arkadaşı çıldırdı, diğer oda arkadaşı endişeleniyor, bir oda arkadaşı öldü. Diğer ev arkadaşı, en iyi arkadaşın tarafını tutar ve bunu 4’üne de bir saldırı olarak çerçevelemek için bir strateji geliştirir. Ne kadar çok ölü olursa, oda arkadaşlarının 2 bayan olarak böyle bir şeyi gerçekten yapması/yapabilmesi olasılığı o kadar az olur. Görev dahilinde büyük spekülasyon anlaşmalarını ortadan kaldırmak. 4 ölü de anlamak için aşırı bir yöntem.

Sarhoş civcivlerden biri kıskanç oda arkadaşı tarafından elenir. Strese giriyorlar ve bunu nasıl örtbas edeceklerini bulmaya çalışıyorlar. Daha sonra diğer 3’ünü gizlemek ve çılgınca bir cinayet hikayesi gibi görünmesini sağlamak için ortadan kaldırırlar. Bu yöntemle, herhangi bir anlaşmazlığa veya önceki kıskançlık olaylarına veya başkalarıyla karşılaşma olaylarına sabitlenemezler çünkü 4 ölü kesintinin tümü Masumun hikayesi daha iyi

Gerçek şu ki, bir Bıçak 4 kişi üzerinde kullanıldı (büyük olasılıkla lanet pişirme alanından), bir şey biraz kargaşayı tetikleyecek. Ve gerçek şu ki House’da 2 köpek ve diğer 2 oda arkadaşı kalıyor ve kimse kesinlikle hiçbir şey duymuyor komik. Köpekler gecenin bir yarısı ne duyarsa duysun. Ya zorla girme ya da itişme. Kadınlar iş birliği yapar, 4’ünü de bıçaklar, korku filmi gibi görünmesini sağlar. Aptalı oyna ve onları ertesi gün keşfetmiş gibi yap, yetkilileri ara, kesinlikle hiçbir şey duymadıklarını itiraf ederek sersemlemiş gibi davran.

Veya aşırı liberaller. Açıkça Antifa.

Kontrol ettiğim açıklamalara göre, iyi vakit geçiren Idaho (muhafazakar) Eyaletinde. Ve ateşli piliçler içeriyor, Mutlu, hayattan zevk alan ve fotoğraflarda gülümseyen ve sevgilileri olan Ateşli piliçlerin açıklamalarını kontrol edip duruyorum. Kesinlikle Liberal Antifa’da aşırılık yanlısı keşfedeceğiniz bir şey değil.

Kıskançlıktan gideceğim, Hammer and Knife ile eve gireceğim. Siktir Mgaa diye bağırdınız faşist domuzlar, Trump nerede! benim bedenim benim Herhangi bir kafe çalışanıyla konuşurum.

#22 WTF, bu Pazar günü meydana geldi 22 kasım, gerçekten Cumartesi gecesi. Bir hafta önce. Orada darp edilmeyen 2 kişi var, tanıklar. Eminim hemen hemen her evde ve o sokağın her köşesinde elektronik kameralar vardır. Bana polislerin elinde hiçbir şey olmadığını söylüyorsun, şimdiye kadar hiçbir şey. Bir hafta sonra !!! ABD’deki yetkililerin ve FBI’ın başına gerçekte ne geldi. Aslında ikisi de boka battı ne yazık ki.

#27

WTF, bu Pazar günü meydana geldi 22 Kasım, aslında Cumartesi gecesi. Bir hafta önce. Orada darp edilmeyen 2 kişi var, tanıklar. Eminim hemen hemen her evde ve o sokağın her köşesinde elektronik kameralar vardır. Şu ana kadar yetkililerin elinde hiçbir şey olmadığını söylüyorsunuz. Bir hafta sonra !!! ABD’de polislerin ve FBI’ın başına gelenler. İkisi de maalesef boka battı.

Polisler büyük olasılıkla anlıyor. Veya kim hakkında harika ayrıntılara sahip

Eğer belirtirlerse, oda arkadaşı olduğuna inan veya oda arkadaşlarının kim olduğunu anla. Düşünülmedikleri gibi kaymalarına, gevşemelerine izin vermek isteyebilirler. Muhtemelen onları daha sözde masum ayrıntılara sokmak gerekiyor. Kasayı oluşturun. Diğer kutlamalar dahil edilirse diye.

Veya belki de kim olduklarına dair bir konseptleri vardır. İsteyecekleri son şey, Tom Jones’un sorguya çekilmek istenmesidir. Kişi bir kaçış tehdidi haline gelir ve keşfedilmesi daha zor olur. Zaman geçtikçe insanlar daha rahatlar ve daha çok hata yaparlar.

Polisler anlar veya harika bir konsepte sahiptir. Birisi bir yerlerde konuşuyor. 4 kişi bir evde birkaç kez bıçaklanarak öldürülmez ve ses veya kargaşa olmaz. Evinizde 2 evcil köpek ve 2 kişi daha varken. Evinizin ötesinden kan damladığını görebilirsiniz. Bu gizli bir görev değildi hızlı bir şekilde şeyleri öldür

Her yetkili muayenesinde bir manifesto, biyografi, çekiç yapay penis ve dakikalar içinde tüm bilgiler gösterilmez. pelosi vakası gibi beyin hasarı atağı.

#29 Kasım 19 ve şimdi Kasım & tutuklama yok. Oldukça talihsiz . Görebiliyorum bölgesel polisler biraz ağır davranıyor. Ama FBI bu davanın üzerinde. Hiçbir yöntem en iyi dörtlü cinayete sahip olamazsınız.

Willie2022 Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişama geri dönüyor

#28 Anlamsız

Polisin neden mahallede olmadıklarını bildirdiğini anlayamıyorum herhangi bir risk. Ne yaptıklarını anladıklarını varsaymama rağmen bugün bir şey koku testini geçemiyor

RIP Daha da önemlisi, Tanrı ev halkına dayanma gücü versin


#29 WTF, bu Pazar günü gerçekleşti 19 kasım, gerçekten cumartesi gecesi. Bir hafta önce. Orada darp edilmeyen 2 kişi var, tanıklar. Eminim hemen hemen her evde ve o sokağın her köşesinde video kameralar vardır. Şu ana kadar yetkililerin elinde hiçbir şey olmadığını söylüyorsunuz. Bir hafta sonra !!! ABD’de polislerin ve FBI’ın başına gelenler. İkisi de maalesef boka battı.

3. Dünya Ülkesinde bir davayı çözmek gibi (Gücenmek yok).

#36 Anlamsız

Polisin mahalleye neden herhangi bir tehdit altında olmadıklarını bildirdiğini anlayamıyorum. Ne yaptıklarını anladıklarını varsaymama rağmen bugün bir şey koku testini geçemiyor

RIP Daha da önemlisi, Allah hanelere dayanma gücü versin

Sürekli oldukları için yetkililere veya federal hükümete asla güvenmeyin. Yalan.

.

Leave a Comment