RX Joy Gitmişken Survivor Yarışmalarını Kim ödüyor?

# 1 O yarışmalardan sorumlu kişi olduğu için soruyorum Önemli ayrıntılar gibi görünüyor ve geçmişin bir kısmı burada sağlanan geçen gün sağlanmadığı için şok oldum # 2 Sadece soruyorum bu yarışmalardan sorumlu kişi oydu Önemli bir bilgi gibi görünüyor ve şok oldum geçen gün tedarik edilmedi burada geçmişin bir kısmı teklif edildi Joy nerede? )

# 3 Bunu kendim sorguluyordum.

Oldukça birlikte görünüyordu. İdeal olarak, doğru bir şekilde teslim etti. Aniden sona ermiş gibiydi. Bu bir sorun teşkil edebilir.

) # 4 Beyler kavramım yok ama sizden rica edeceğim ve öğreneceğim

Yarışma bitti mi? # 5 Ayrılacağını ve af teklif ettiğini söylediği başlıkta hala hazır olacağını belirtti Nakit almak için teklifler sayfasında yepyeni bir spor kitabına kaydolmanız biraz garip.
# 7 Hiçbirinin gönderisini görmedim
Maga yasak olana kadar diğerleri değildir

# 8 evet, hiç af yok erkek

# 9 Hiçbirinin mesaj attığını görmedim
yasak diğerleri değil Onları uyarmadan affetmiş olabilir. Anlamıyor olabilirler. Greenbacks uzun yıllardır burada değil.

# evet, affedilecek kimse yok Eh, dergiler dışındaki tüm profiller artık hazır

#

evet, affedilecek adam yok Neden? Sorumlu olan o değil miydi? ) # Neden ? O sorumlu değil miydi? Bahse girerim Hache o adamları geri isterdi. Sorumlu kişi olmaya geri dönmedi mi?

# Siz erkeklerin merak ettiğiniz yarışma devam ediyor mu yoksa bitti mi?

# Siz erkeklerin merak ettiğiniz yarışma devam ediyor mu yoksa bitti? Belli ki hala çalışıyor

# Maga ve salıyı yasakladım, geri dönmüyorlar

gerçekten şüpheci rwjr ya Dolar mı? Tanrım, onu burada en son ne zaman gördüğümü hatırlamıyorum bile #05 Belli ki hala çalışıyor kuyu, Eminim ki bittiğinde her şey çözülecektir o zaman

# 1663013664 Maga ve salıyı yasakladım geri dönmüyorlar son derece belirsiz rwjr ya ) Yeşiller? Tanrım, onu burada en son ne zaman gördüğümü hatırlamıyorum bile

RXJoy işvereniniz miydi? Hache yeni işvereniniz mi? 1663013664

#03 1635227568 Evet, yani amacın ne? 1635228157 1663013664 #05 Belli ki hala çalışıyor Hayır öyle değil. Neredeyse 2 haftadan fazla oldu

1635228157

#02 1663013664 Evet, amacın ne? Puan?

İşvereniniz tarafından af teklif edildi. Neden deviriyorsunuz?

.

Leave a Comment