Şampiyon Hafta

# 1 2 maksimum oynama, olası parlay …

Cincy -2,5 (- ), 3 noktalı yer değiştirme açık verilmiş. Bunun Pazar gününe yakın bir zamanda geri döneceğinden şüphelenin/umun. Bildirilen nakit para ve Cincy üzerine toplanan bahislerle, KC parasını çekmek için çizgiyi taşımaları gerektiğine inanıyorum, Chiefs’in evinizde puan kazanması şüphesiz geçici olanları çekecektir.

Bu maç uzun uzadıya incelendi, Cincy 3-0 vs KC az önce, tüm video oyunları 1 eşya (3 belirtiniz). Mahomes’in olacağı gibi bu video oyununu engelliyorum 100%, imo bu şekilde tamamlamanız gerekir. Video oyunu zamanında büyük ölçüde bantlanacak ve yükselecek. Pek çok kişinin tüm yıl boyunca Cincy’yi sürmesini seviyorum, tabii ki Burrow ve hücum için ama esas olarak sonunda hakkını teslim eden savunma. Anarumo olağanüstü bir DC ama topun bu tarafında da oyuncuları var (Reader, Hendrickson, Pratt, Wilson, Bates, Hubbard, Hilton). KC’ye karşı plana gelince, onlardan daha çok aynı olduğuna inanıyorum. KC’nin bazı kırışıklıkları atmak için daha fazla ne yapabileceğinden emin değilim, hücumları bu. Hücumda CIN, KC ile son derece iyi karşılaştırır. Chase, Higgins, Boyd, Hurst’ü biraz Irwin püskürterek azaltacak işçilere sahip değiller. Tek molam KC’nin geçiş telaşı. Buffalo, OL endişelerinden yararlanamadı, ancak KC ligdeki en iyi kısa mesafeli dövüşe sahip ve Clark ve Dunlap’a pas atıyor. Hala harika bir plan yapabileceklerine inanıyorum, ancak bu küçük bir sorun. Cincy -3,5

Kuşlar -2,5 (- ). Bu basit görünüyor, biraz fazla basit. Eagles -3.5’te yaşadım, bu SF nakitini olduğundan daha yakın göstererek çekmek için bir teknik mi yoksa çoğu kişinin 3 puanlık bir video olarak gördüğü şey için 1/2 puanlık yastıkla Philly parasını çekmenin diğer yöntemi mi? oyun? yakın olacağına inanmıyorum. Dallas o video oyununda kaldı, gerçekten teklif ettiler. İkincil olmaları nedeniyle Philly’ye küçük bir baş sallamama rağmen, savunmalara bir yıkama teklif edebilirsiniz, yine de SF menkul kıymetleri harika. RB’de 4 başlı bir canavar (Hurt’lardan oluşan), güçlü bir TE ve bu SF savunmasına karşı 2 mükemmel WR ile evinizde Hurts’a güvendiğimi görüyorum. Purdy’ye ulaşacaklarına ve aslında hücumu oyalayacaklarına inanıyorum. Purdy bana yanlış gösterebilir ve grubunu içinde tutabilir ve yetenekli oyuncuların işlerini yapmasına izin verebilirse, onu görmek için cömertçe ödeyeceğim.

Son zamanlarda yayınlanmayan oyunlar kimsenin takdir etmediğini anlıyorum ama yayınlama ihtiyacı hissediyorum lol:
Jax +9.5

Kartallar -7,5 (Büyük)

Cincy +6 (Büyük ve ML) KF -3.5

Video oyunu zamanında 3-1 mö gitti Aptalca KC’ye bahse girdim..

Leave a Comment