Santa Anita 6/10

Bugün SA için bir yarışmaya katıldım, biraz açık hava benim kolaylık alanım ama merak eden olursa diye seçimlerimi ve fikirlerimi paylaşıyorum.

R1 – # 7 Hayvan bakıcısı (15 -1) hem 1. hem de 6. görünümü yenmek zor, ancak açık hava direği ve ağırlık toleransı beni uzun atışta kumar oynamaya çekmeye yetiyor.

R2 – # 1 Starship Defiant (2-1) parçayı seviyor ve erken bir aşamada çok zorlanmadığı sürece harika olmalı.

R3 – # 3 Bubbles For Mia (20 -1) 3 Stay Thirsty kısrak ile girdi, en uzun orana iniyorum. Burada bir tür saçma sapan çekim var, öyleyse neden olmasın?

R4 – # 5 Paulina’nın Yıldızı (4-1) Phoenix davetsiz misafiri, fırlatmada ne olursa olsun başarısız oldu, ancak asla durmadı. Bunu seviyorum.

R5 – # 1 Hoop Dream (8-1) 7 6 yaşındaki 1’in göz kırpmaları sönüyor ve sınıfta bir düşüş var. Pencerelerde görmezden gelinmeli ve en olası favoriye hayran değilim.

R6 – # 2 Drizella (5-1) ne boktan bir alan – 2. kez Lasix’i seçmek bu pistte gerçekten elinden gelenin en iyisini yapmış bir kısrak için açı.

R7 – # 7 Aventapp (4-1) sürekli olarak bir ihtimale sahip görünüyor. Lider olacak, ancak Tyler ne kadar ısrar edecek?

R8 – # 2 Lisette (9-5) Tanrım 3 at tarlasını sevmiyorum.

R9 – # 9 Wetherly (12 -1) İlk kez çimenler üzerinde en iyi çalışmasıyla vurgulanan artan Beyers ile iyi bir 3 yarış deseni. 3 kurşunu olan bir kişi olduğu için (.47) çalışıyor. Belki de son olarak gelişiyor?

.

Leave a Comment