Savaş İlan Edildi! Rusya Ukrayna'yı İşgal Ediyor

# 3

Biden’ın şu 6’ya göre uyuduğunu hayal edin: ve neler olduğunu anlamıyor

# 4 Vatikan’da pantolonuna sıçıyor.

Hannity onu mahvediyor neden medyada onun gibi daha fazla insan yok, bu ibneler mi?

# 5 Biden ve Trudeau, Putin’e karşı sert davranmaya çalışıyor, ancak korna çalan bir çift adamla bile başa çıkamıyorlar

# 6 Trump yarın bir konuşma yapmak zorunda. Bu senaryoya biraz sakin olun

# 7 Joe Biden Beyaz Saray’da kaldığı her seferinde, Ukrayna sınırının hareket etmesi ve gaz fiyatlarının artmasıyla sonuçlanıyor. Sadece gerçekler!

# 8 Dünya barışını ve 1 doları kaçırdım. bir galon gaz.

# 9 Clinton projesinde Jake Sullivan’ın iş arkadaşıydım. Biden ve Harris’in çevresindeki kıdemli kişilerin yarısını anlıyorum. Ve bu gece deli gibi endişeliyim.

Bunu istediğiniz gibi yorumlayın.

# Kamala’nın güvenilir olmadığını düşünüyorum?

# Donald Trump Oval Ofis’te kaldığında dünya sakindi. İşyerinde palyaço ile yapılan bir seçimin ücretini ödüyoruz

# Donald Trump Oval’de kaldığında dünya sakindi Ofis. İşyerinde palyaço ile yapılan bir seçimin ücretini ödüyoruz

Tarihteki en çok oy!

# Trump yarın bir konuşma yapmalı . Bu duruma biraz sakin ol

” Başkan Trump’ın Saflık, bencillik, yanlış denklik ve otokratlara karşı merhameti belirlemek zor. Helsinki’deki zirvenin korkunç bir hata olduğu açık.” McCain bir bildiride belirtti. “Başkan Trump, Putin’e direnmek için ne kadar isteksiz, ne kadar beceriksiz olduğunu gösterdi. O ve Putin, tamamen özgür bir basının makul endişelerine karşı bir otokratı korumak için dikkatli bir seçenek sundukları ve Putin’in tamamen aynı senaryodan konuşuyor gibiydiler. Putin’e dünyaya propaganda ve yalan fışkırtması için tartışmasız bir platform verin.”

# “Başkan Trump’ın saflığı, bencilliği, yanlış denge Otokratlar için değerlilik ve merhameti hesaplamak zordur. Helsinki’deki zirvenin korkunç bir hata olduğu açık” diyen McCain yaptığı açıklamada, “Başkan Trump, Putin’e karşı koymak konusunda isteksiz olmakla kalmayıp, isteksiz de gösterdi. Başkan, tamamen özgür bir basının makul endişelerine karşı bir otokratı korumak ve Putin’e dünyaya propaganda ve yalanlar fışkırtmak için tartışmasız bir platform vermek için dikkatli bir seçenek yaptığında, o ve Putin aynı senaryodan konuşuyor gibiydiler.”

Zavallı kayıp ruh

# Ne kadar minnettar olduklarını belirten tüm o keskin ve mavi kareli tweetler Biden bugün gerçekten aptal görünümü denetler

# Pekin Biden yönetimindeki pek çok korkunç şey gibi, bu savaş Başkan Trump ile OLMAYACAK #08 1646890338 Savaşlarını aldılar ve Biden gözlerini Amerika’nın beceriksizliğinden, başarısızlıklarından ve zararından alıyor şimdi b olabilir topal Rusya

1645771657 #14 13794851 Lanet dünya bu tweet’le dalga geçiyor

1639684821 .

Leave a Comment