Savaş İlan Edildi! Rusya Ukrayna'yı İşgal Ediyor

# 3

Biden’ın şu 6’ya göre uyuduğunu hayal edin: ve neler olduğunu anlamıyor

# 4 Vatikan’da pantolonuna sıçıyor.

Hannity ona zarar veriyor neden medyada onun gibi daha fazla insan yok, bu ibneler mi?

# 5 Biden ve Trudeau, Putin’e karşı sert davranmaya çalışıyor, ancak korna çalan birkaç kişiyle bile başa çıkamıyorlar

# 6 Trump’ın yarın bir konuşma yapması gerekiyor. Bu duruma biraz sakin ol

# 7 Joe Biden Beyaz Saray’da kaldığı her seferinde, Ukrayna sınırının hareket etmesi ve gaz fiyatlarının artmasıyla sonuçlanıyor. Sadece gerçekler!

# 8 Dünya barışını ve 1 doları kaçırdım. bir galon gaz.

# 9 Ben Jake’dim Sullivan’ın Clinton projesindeki iş arkadaşı. Biden ve Harris’in çevresindeki kıdemli kişilerin yarısını anlıyorum. Ve bu gece deli gibi endişeliyim.

Bunu istediğiniz gibi yorumlayın.

# Kamala’nın verimli olmadığını düşünüyorum?

# Donald Trump Oval Ofis’te kaldığında dünya sakindi. İşyerinde palyaço ile yapılan bir seçimin ücretini ödüyoruz

# Donald Trump Oval’de kaldığında dünya sakindi Ofis. İşyerinde palyaço ile yapılan bir seçimin ücretini ödüyoruz

Tarihteki en çok oy!

# Trump yarın bir konuşma yapmalı. Bu duruma biraz sakin ol

” Başkan Trump’ın Saflık, bencillik, yanlış denklik ve otokratlara karşı merhameti belirlemek zor. Helsinki’deki zirvenin korkunç bir hata olduğu açık.” McCain bir bildiride belirtti. “Başkan Trump, Putin’e direnmek için ne kadar isteksiz olsa da, ne kadar beceriksiz olduğunu gösterdi. O ve Putin, tamamen özgür bir basının makul endişelerine karşı bir otokratı korumak için dikkatli bir seçim yaptığında ve Putin’in aynı senaryodan konuşuyor gibi görünüyordu. Putin’i dünyaya propaganda ve yalanlar fışkırtmak için tartışmasız bir platform olarak onaylayın.”

# “Başkan Trump’ın saflığı, bencilliği, yanlış denkliğinin yol açtığı zarar Otokratlar için yararlılığı ve merhameti belirlemek zordur. Helsinki’deki zirvenin korkunç bir hata olduğu açık” diyen McCain yaptığı açıklamada, “Başkan Trump, Putin’e karşı koymak konusunda isteksiz olmakla kalmayıp, isteksiz de gösterdi. Başkan, ücretsiz bir basının makul endişelerine karşı bir otokratı korumak ve Putin’i dünyaya propaganda ve yalanlar fışkırtmak için tartışmasız bir platform olarak onaylamak için dikkatli bir seçim yaptığında, o ve Putin tam olarak aynı senaryodan konuşuyor gibiydiler.”

Zavallı kayıp ruh

# Bütün o iğrenç Ne kadar memnun olduklarını belirten bluecheck tweet’leri Biden, bugün gerçekten aptal olan görünümü denetler

# Beijing Biden yönetimindeki pek çok korkunç şey gibi, bu savaş Başkan Trump

ile OLMAYACAKTIR

409396115112 #09 1639684821 Savaşlarını aldılar ve Biden gözlerini beceriksizliğinden alıyor, Amerika’nın arızaları ve zararları artık Rusya’yı suçlayabilir

13794856 #08 409396115112 Lanet dünya bu tweet’le dalga geçiyor

.

Leave a Comment