Sean McVay, Bin Yıllık Başlıklı Sıradan Tembeliniz.

# 1 Kazanmak için franchise’ını ipotek eder, ardından ilk göstergede keser ve kaçar bir çöplükten yangın çıkma mücadelesi!

Bundan daha fazla milenyum olamaz!

Bu arada, Belichick ve Tomlin gibi geleneksel kedigiller ne olursa olsun fişlerini çekmeye devam ediyor. Sebep yok, rota yok. Rams, öngörülebilir gelecek için bir tren kazasıdır. Kim bulunursa bulunsun, büyük olasılıkla Darnold, Ramsey ve hatta belki de çocuğum Cooper Kupp’u takas edip daha büyük seçimler yapmaya çalışacak.

Millennial McVay nereye varacak? Dallas mı? LMFAO! # 2 Sahiptim hiçbir kavram yok, aynı şekilde GM idi ve franchise’ı “ipotekledi”. # 3 2 inanılmaz kaseye gitti.
1 kazandı # 4 Aynı şekilde GM olduğu ve franchise’ı “ipotek” ettiği hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yani Goff’u şehir dışına çıkaran sürücü McVay değil miydi? İki ön seçim, bir QB için 3. VE Goff buradaki çoğu kişi rüyalarındaki yüzme havuzlarında hazırlanmaz ve hatta olmayabilir de gelecek sezon başlangıçları! Bu video oyunlarını gören herhangi biri, Rams’ın Stafford’a KARŞI kazandığı konusunda hemfikir olacaktır. Şimdi gelecek ipotekli ve gitmişken, Millennial McVay doğru bir restorasyon “çabası” için kalmak istemiyor, sadece kazanmanın ihtişamını ve çekiciliğini mi istiyor??

Bu nasıl bir zihniyet?? # 5 Taşınma konusuna katılmıyorum. Raporlar onu terk etti 51089. Koçlar bir süreliğine kötü olacak. Bırakın, bir süre televizyona girsin, sonra birkaç yıl sonra tekrar yüksek ihtiyaç sahibi olsun.

Bu harika meslek taşıma # 6 Yani Goff’u ezen sürücü McVay değildi şehir? İki ön seçim, bir QB için bir 3. VE Goff buradaki çoğu kişi hayallerindeki yüzme havuzuna hazırlanmaz havuzlar ve gelecek sezon başlangıçları bile olmayabilir! Bu video oyunlarından hoşlanan herhangi biri, Rams’ın Stafford’a KARŞI kazandığı konusunda hemfikirdir.

Şimdi gelecek ipotekli ve gitmişken, Millennial McVay kazanıyor doğru bir restorasyon “çabası” için kalmak istemiyor, sadece kazanmanın ihtişamını ve güzelliğini istiyor?

Ne tür zihniyet bu mu? Stafford, yukarıda tipik bir QB’dir. QB’lerin Kirk Cousins ​​seviyesinde.

Ona rağmen kazanma şansları yoktu. O iyidir, ancak bir kaseyi kazanmak için etrafında güçlü bir gruba ihtiyaç duyar. Hata yapar, ancak aynı şekilde sizin için oyunlar da yapabilir. Rams geçen sezon her şeyi yapacaklarını anladı ve işe yaradı. Önümüzdeki 3-4 sezon berabere kalırlarsa öyle olsun– elde edilmesi gerçekten zor olan bir Super Bowl şampiyonluğunuz var. Geçen sezon yaptıkları herhangi bir şey için üzgün olup olmadıklarını son derece sorguluyorum.

# 7 Jared Goff’un şu anda sanki harika/gerçekten mükemmel bir QB’ymiş gibi muamele görmesinden çok memnunum. Aklımda tutabildiğim en zayıf NFC’ler arasında 9-8 kazandılar (play-off’ları kaçırdılar). qb’deki GENO SMITH lanet olası play-off’ları yaptı. LOL Kirk Cousins ​​Vikings kazandı 18 rakiplerini zar zor geride bırakırken video oyunları.

# 8 Stafford’un video oyunu aslında bana sürekli olarak bir yoksulun Brett Favre’sini tavsiye etti.

*)

# 9 Kirk Cousins/Stafford seviyesi NFL’de çok fazla.

Birbirine geçerek geleceğinizi mahvetmenize gerek yok. Goff onları Vaat Edilmiş Topraklara bundan önce getirdi.

Bir “video oyunu süpervizörü” ile çok sayıda video oyunu kazanabilirsiniz. yığılmış bir grupta QB’niz olarak. Niners’a bir göz atın – o pozisyonda kim tekrar olursa olsun kesinlikle hiçbir değişiklik yok. Elbette, Rams SB’lerini aldı, ancak Millennial McVay’in bu çöplük yangınından kurtulmak istediği gerçeği, tüm yanlış yer değiştirmeleri yaptıklarının kanıtıdır. Ancak, bir sezon işe yaradı bir şekilde Koçlar şanslıydı. NFC başlı başına bir çöplük yangınıydı ve McVay’in Chiefs veya Bills ile uğraşmasına gerek yoktu, aksi halde hırpalanırlardı!

#14 Stafford’un video oyunu aslında bana sürekli olarak bir yoksulun Brett’ini tavsiye etti Favori. Stafford dikkatsiz. İhmalkar olmak için elit olmak gerekir. Pek çok özenti, olmadıkları bir şey olmaya çalışırlar ve gruplarının video oyunlarına mal olurlar; sınırlamalar daha da güvenilir olur.

#16 Stafford dikkatsiz. Dikkatsiz olmak için elit olmanız gerekir.

Bu yüzden pek çok özenti, olmadıkları bir şey olmaya çalışır ve sonunda gruplarına mal olur. video oyunları, kendi sınırları dahilinde oynasalar daha da güvenilir olurlardı. Onlara çok kase kazandı. Bence o profesyonel bir bowling oyuncusuydu ve hatta belki de tamamen profesyonel bir gruptu.

Onlar için mükemmeldi. Onlara neredeyse san fran (nfc şampiyonu) video oyununa mal oldu, ancak meslektaşları onu video oyunu olduğu için seçti. Mükemmel olabilirsin ve etrafınızda güçlü bir grup varsa umursamaz– ki o yaptı. Şimdi kimse inanmıyor ya da koçlar inandı mı? onun için takas yaptıklarında– elit bir qb olduğu.

#16 ^ Stafford’un “Hall of Very Good” olduğuna inanıyorum, çünkü onun lider bir QB olduğuna asla inanmadım

Ancak, takas yapıldığında Goff’un bir veya 2 kademe önündeydi #17 Ham, basitçe ifade ettiniz, ” aklımda tutabildiğim en zayıf NFC’ler arasında” Tamamen katılıyorum.

Koçlar birden fazla yöntemde şanslıydı. Bu deneyi daha büyük bir video oyunu örneği üzerinde tekrarlayın ve çalışmayı durdururlar.

Belirttiğim gibi … Goff/Tannehill/Cousins/ Tua/Stafford/Ass Prescott/Garoppolo/Mayfield … NFL’de bir sürü kuruş.

Rams çok mükemmelse, Millennial McVay neden kefaletle serbest kalmak istiyor? Nedenini anlıyoruz. #18 Kaba, basitçe ifade ettiniz, ” aklımda tutabildiğim en zayıf NFC’ler arasında” Tamamen katılıyorum. Koçlar birden fazla yöntemde şanslıydı. Bu deneyi daha büyük bir video oyunu örneği üzerinde tekrarlayın ve çalışmayı durdururlar.

Belirttiğim gibi … Goff/Tannehill/Cousins/ Tua/Stafford/Ass Prescott/Garoppolo … NFL’de çok yüz. Rams çok müthişse, neden Millennial McVay kefalet istiyor mu? Nedenini anlıyoruz. Harika olduklarını hiç söylemedim.

O grup şimdi çekiyor. Unvanı aldılar. Önümüzdeki 3 yıl çizseler kimin umurunda. Geri döneceklerine ve ticareti yapmaktan kaçınacaklarına inanıyor musunuz? O ticaretten hayallerindeki duruma kavuştular. #20 Doğrusu olmayabilirler bile gelecek yıl çok kötü. Stafford sakatlığının veya Kup’un ne olduğunu hatırlamıyorum p bir ancak her ikisi de sağlıklı dönerse ve özellikle NFC bir kez daha felaketse– onların kazandığını görebilirim 9-14 video oyunları ve play-off’lara kayma.

Stafford kesinlikle yeterli bir qb. yükün bir kısmı. #24 Öyle olduklarını asla belirtmedim harika. O grup şimdi çekiyor. Unvanı aldılar. Önümüzdeki 3 yıl çizseler kimin umurunda Geri dönüp ticaret yapmaktan kaçınacaklarına inanıyor musunuz?

O ticaretten hayallerindeki duruma kavuşmuşlardır. Görünüşe göre Millennial McVay yapıyor!

#21 Görünüşe göre Millennial McVay yapıyor ! Bu onun mesleği ve istediğini yapabilir. Adam geçen sezondan sonra gezmekten bahsediyordu. Rams o/u’nun olduğunu unutmayın. .5 Bu yüzden hiç şüphesiz onlar Harika ol ve hala ayrılmayı düşünüyordu.

Tükenmiş olabilir. Milyon dolarlık çeklerini kabul edip yarım yamalak yapsa daha mı iyi olurdu?

#21
Bu onun mesleği ve istediğini yapabilir. Adam geçen sezondan sonra gezmekten bahsediyordu . Rams o/u’nun olduğunu unutmayın. .5 o kadar açık ki, onlar bunu VARSAYIYORLARDI mükemmel olmak ve hala ayrılmayı düşünüyordu.

Tükenmişlik olabilir. Milyon dolarlık çeklerini kabul edip yarım yamalak yapsa daha mı iyi olurdu? Tükenmişlik mi? Bu, ‘da başlayan ilk kafa eğitimi görevidir. ! LMAO Görüşlerimi gerçekten anlamlı bir şekilde ifade ediyorsunuz – teşekkür ederim! Elbette, McVay istediğini yapabilir, ancak bu onun tembel olduğu, hak sahibi olduğu ve çalışmak istemediği gerçeğini değiştirmez … sıradan bir binyıl. #24 Tükenmişlik mi? Bu, ‘da başlayan ilk kafa eğitimi görevidir. ! LMAO Görüşlerimi gerçekten anlamlı bir şekilde ifade ediyorsunuz – teşekkür ederim! Elbette, McVay istediğini yapabilir, ancak bu onun tembel olduğu, hak sahibi olduğu ve çalışmak istemediği gerçeğini değiştirmez … normal bin yıllık. Veya muhtemelen yepyeni bir görev mi istiyor?

Tembel ve haklı mı?

QB’si Jared Goff ile son derece bowling oynadı ve aynı şekilde çok bowling kazandı. Başardı Başka şeyler yapmak için ara vermek istiyorsa neden olmasın? Ekonomik olarak gerçekten başarılı olan mükemmel görünümlü bir adam. Her gün eziyet yapmasına gerek olmadığı televizyonda çalışmasına izin verin. Yine de iyi $$ Kazanacak Premium ödeyin

#35 Ya da belki o sadece yepyeni bir görev mi istiyor?

Tembel bir nd başlıklı? QB’si Jared Goff ile kaseye gitti ve aynı şekilde inanılmaz bir bowling kazandı. Başardı Başka şeyler yapmak için ara vermek istiyorsa neden olmasın? Ekonomik olarak gerçekten başarılı olan harika görünümlü bir insan. Her gün eziyet yapmasına gerek olmadığı televizyonda çalışmasına izin verin. Yine de iyi $$ Kazanacak Premium ödeyin

Evet, tembel ve haklı.

“Yapacağına dair artan bir his var.Anladığım kadarıyla tükenmişlik yüzünden değil ya da televizyona girmek istemiyor, bir Super Bowl kazandı ve şimdi ayrı kalmak istemediği çok yıllı bir iyileşme ile uğraşıyor …”

Bu görüşe katılmıyor musunuz?

.

Leave a Comment