Silah Kontrolü

# 1 Silah şiddeti, ABD’de birkaç yıldır hararetli bir tartışma konusu. Kitlesel çekimler ve diğer silah şiddeti eylemleri neredeyse ortadan kalkıyor 14, ABD’de her yıl bireyler

İçinde 505, Vardı 96 kitle ABD’deki çekimler,

Nasıl olur da bir yılların paketi ancak günümüzde bir silah olabilir mi?

# 2 Silah güvenliği okul müfredatının bir parçası olarak kullanılırdı. yakın zamanda 64 ta ki … anlayana kadar, liberalizm.

İkinci Değişiklik kapsamında yaş sınırlaması yoktur.

) # 3 Silah çılgınları bu milleti yok eder. Bireylerden daha fazla silahımız var. Diğer uluslara ve daha az silahla ne kadar güvenli olduklarına bakarsanız, tasarımlarını takip etmemiz gerekir. Rescumlican siyasi hack’lerimizin hepsi nra tarafından satın alındı ​​ve ödendi. Bir faktör için, sokak lambalarımız veya polisimiz olmadığında hala bir modifikasyonu izliyoruz ve silahları varsa küçük penislerini dengeleyeceğine inanan bir uyuşturucu grubumuz var. Aynı kişiler, hükümetin kontrolü ele alacağına inanıyor ve kendilerini güvenceye almak istiyorlar … sanki Birleşik Devletler ordusu onlar için gelmeyi seçerse bir fırsatları varmış gibi. Bu millette çok sayıda moron var.

gelgit Ben federal hükümettenim ve yardım etmek için buradayım # 4
mesele silah kontrolü değil, solcu erkek psikolojik hastalığı ve suça ortak bir FBI. bufalo avcısı, brooklyn katili ve waukesha sürücüsü. bu üç delinin hepsi FBI için popülerdi, niyetlerini ya çevrimiçi olarak ya da kağıt üzerinde yayınladı ve solculuk olarak adlandırılan zihinsel bozukluğa sahipti. FBI’ın PTA konferanslarında telaşlı bir şekilde takıldığını ve garaj yollarının yarış pistlerinin fotoğraflarını çektiğini düşünürsek, tek çare siyah üstünlükçülerin ve beta erkek solcuların toplu lobotomileridir

Chicago, Philly, Baltimore ve New Orleans’ta her hafta sonu getto çekimlerine ilişkin yepyeni bir kayıt yayınlarken, msm ve lib’lerin neden silah kontrolüne yaklaşmadığını hiç sorguladınız mı? Yaparım

# 5 Medya değil veya zihniyet veya bunun gibi bir şey. Bu milletin silah kültürü bu. Silah bulma kolaylığıdır, psikolojik rahatsızlığı olan kişilerin silah edinme kolaylığıdır. Bu sorunlara sahip olmayan diğer uluslara bir göz atın ve neden yaptığımızı görebilirsiniz. İnsanları vurmaya meyilli olarak doğduğumuzu düşünüyorsunuz. Bu bizim kültürümüz ve silah lobisi tarafından yönetilen aynı kişiler tarafından bastırılıyor

# 6 Silah çılgınları bu milleti yok eder. Bireylerden daha fazla silahımız var. Diğer uluslara ve daha az silahla ne kadar güvenli olduklarına bakarsanız, onların tasarımlarını takip etmeliyiz. Rescumlican siyasi hack’lerimizin hepsi nra tarafından satın alındı ​​ve ödendi. Bazı faktörler için, sokak lambalarımız veya polisimiz olmadığında hala bir değişiklik izliyoruz ve silahları varsa küçük horozlarını dengeleyeceğine inanan bir uyuşturucu sektörümüz var. Aynı kişiler, hükümetin kontrolü ele alacağına inanıyor ve kendilerini korumak istiyorlar … sanki Birleşik Devletler ordusu onlar için gelmeyi seçerse bir fırsatları varmış gibi. Bu millette çok salak var.

“silah çılgınları”, sakinimizin asla onun saçmalıklarından hiçbirini desteklemeyen iğdiş edilmiş kediyi ikna ettiğini belirtir.

” İyi kontrol edilen bir Milis , tamamen özgür bir Devletin güvenliği için gerekli olduğundan, kişilerin silah bulundurma ve taşıma hakları ihlal edilmeyecektir.”

Oldukça basit ve net Ancak, yine de … Anayasa, bireylerin tüfeklere sahip olduğu zaman oluşturuldu! Evet, değişiklik prosedürü bunun içindir. Ulusun 2/3’ünü saf beyinleri yıkanmış inançlarınızı benimsemeye ikna etmekte büyük şans.

Sınırsız bilgimizle, vittys kutlamalarındaki yozlaşmış siyasi liderlerin -kendi kendini tayin etmiş günümüz Kral Georges’unun- bir gün bir kez daha denetleyeceklerini anladık.

Bu nedenle, Vitty’nin hükümeti herkese (veya diğer crackpot kavramlarından ve gereksinimlerinden herhangi birine) yasaklanmış zehirli iğneleri gerektiren kapıyı çaldığında, İkinci Değişiklik tamamen izin verir. özel haklara sahip özgür bireyler, “Siktir git!”

Hitler kapı kapı öldürmeye başlamadı “istenmeyenler” ve Almanların altında Yahudilerin yük vagonlarına gönderilmesi tamamen devre dışı bırakıldı.

Bu İkinci Değişikliğin dersi – Vitty’nin beyni yıkanmış kafasını tamamen aşmayı beklediğim bir ders.

gelgit Ben federaldenim hükümet ve ben yardım etmek için buradayım #7 son olarak Vit ve ben bir konuda anlaştık ama …

VITless harikasının ihtiyaçları ASLA silah sahibi olmamak ve ilaçlarını asla bırakmamak

# 8 Lmao!! Milis Joe. Hepsinden öte… Kanadalısın. İkincisi, herhangi bir fiziksel çatışmada pantolonuna işersin ve kendi ayağını vurursun. bugün size bir vuruş teklif etti, her biri en büyük beta kedisiniz. Hayal ettiğiniz herhangi bir web sitesinde asla bir bekarlığa sahip olmadınız. Sen sadece konuş. Kaybedensin

) # 9 son olarak Vit ve ben bir konuda anlaştık ama … VITless harikası ASLA bir silaha sahip olmamalı ve ilaçlarını asla bırakmamalı

Silahlı kişiler en büyük amlardır. Siz George Zimmerman tipleri, sert davranın ve ağzınız karşılıksız bir çek oluşturduğu kadar hızlı bir şekilde silahlara koşun.

# “Bilgimiz”

bu adamların hepsi burun kanamasından öldü. Eski zamanlayıcıların eski günleri daha iyi ve daha iyiymiş gibi tartışmasından zevk almak harika. Siyahların 3/5’i olduğu zamanlar mı Joe? . Saldırgan şeyler yapıyorlar.

# son olarak Vit ve ben bir konuda anlaştık ama …

VITless marvel ASLA bir silaha sahip olmamalı ve ilaçlarını asla bırakmamalı

Evet, denetlersem onu ​​lobotomize ederdim.

Hizmet etmeyen vitty gibi psikolojik vakaları kurumsallaştırmak için kullandık. herhangi bir mükemmel fonksiyon

Şimdi oy veriyorlar.

#
Evet, denetlersem onu ​​lobotomize ederdim.

Vitty gibi toplumda büyük bir işlevi olmayan psikolojik vakaları kurumsallaştırmak için kullandık.

Şimdi oy veriyorlar.

Amerika’yı yasalaştıramazsınız. Neden Amerikalı olduğunuzu taklit etmeye çalışıyorsunuz? Bunların hiçbiri sana fayda sağlamaz. Sen yumuşak bir Kanadalısın

# Çok şey alırsın yanlış erkek. Bir yıldır bu yöntem. Beyniniz hala hiç egzersiz yapmayan tüm bu komplo şeylerinden ağrımıyor mu?

# Amerika’yı yasalaştıramazsınız. Neden Amerikalı olduğunuzu taklit etmeye çalışıyorsunuz? Bunların hiçbiri sana fayda sağlamaz. Sen yumuşak bir Kanadalısın

Yalan haber.

Tıpkı ” Bu gece K biniyor” saçmalığı.

Elbette geri getirebilirsin bazı sözlerinizi ne zaman için eylemlerle destekleyerek hırpalanmış güvenilirliğiniz.

Ama anlıyoruz ki yapamayacaksınız çünkü yapamayacaksınız.

İnternette gündüz ve gece boyunca Bay Profesyonel Kumarbaz gibi davranan genel bir sperm ve dejenere israfısın.

# Yalan haber.

Tıpkı ” Bu gece K biniyor” saçmalığı.

Tabii ki getirebilirsin geri bazı sözlerinizi en kısa sürede eylemlerle destekleyerek hırpalanmış güvenilirliğinizin.

Ama anlıyoruz yapamayacaksın çünkü yapamayacaksın.

İnternette her zaman ve gece boyunca Bay Profesyonel Kumarbaz gibi davranan genel bir sperm israfı ve dejenere olmuşsunuz.

Hala ne zaman geleceğini söylemeni bekliyorum’ Beni yerine getirmekle ilgili. Bunu yapmayacağımı söylemiştin. Ne oldu? Blöfün bir kez daha çalındı, ha? Bana bir haftada kaç kez kaybedebileceğinin sayısı. Kendini programla seni yaşlı aptal.

ve dur, sen Amerikalı değilsin. Burada oy kullanamazsınız. Kişileri kandırmaya çalışmayı bırakın.

# 409396115112 Bu nasıl mümkün olaiblir Şikago’da çocuklar cinayetten tutuklandı. ? Illinois, en katı silah yasalarından birine sahiptir.

Nasıl oluyor Amerika Birleşik Devletleri’nin ‘dan daha fazlasına sahip olması muhtemeldir. , aşırı dozda uyuşturucu ? Uyuşturucu yasalarımız yok mu?

Hasta bireyler ortadan kaldırmak için yöntemler keşfedecek ve doğrulamak için kötü yöntemler keşfedecekler. Çinli bir pilot bir jetle toplu katliam yaptı.
Buffalo’daki bu çocuk, o liseye verilen her türlü uyarıyı gösterdi. Maalesef kimse adım atmadı.

409396115112

# Çok boktan oluyorsun yanlış adam Bir yıldır bu yöntem. Beyniniz henüz hiç egzersiz yapmayan tüm bu komplo şeylerden acımıyor mu?

Bu videodan komployu nereden çıkardığından emin değilim, tek gördüğüm gerçeklik ve gerçek … Ayrım bu aklı başında bir sağduyulu adam ve senin gibi komünist demokrat bir kaçık arasında, büyük olasılıkla sanatoryumu ağzından kaçırdılar ya da muhtemelen sen başka bir contayı patlatana kadar seni hücreden çıkardılar…

# 1651007573 1651007573 1635227525

Bu hafta sonu, biri Buffalo, NY’deki bir bakkalda, diğeri ise Laguna Woods, California’daki bir kilisede olmak üzere 2 korkunç silahlı saldırı oldu. Çok sayıda cemaatçi vuruldu ve bir cesur ruh tehlikeye girdi h

1635228106 rumble.com 1648607745

# 1635227525 Ben hala Beni yerine getirmekle ilgili olduğunda belirtmeni bekliyorum. Bunu yapmayacağımı söylemiştin. Ne oldu? Blöfün bir kez daha çalındı, ha? Bana bir haftada kaç kez kaybedebileceğinin sayısı. Kendini programla seni yaşlı aptal.

ve dur, sen Amerikalı değilsin. Burada oy kullanamazsınız. Kişileri aldatmaya çalışmaktan vazgeçin.

Neden herhangi birini tatmin edeyim ki? Söyledikleri hiçbir şeyi desteklemeyen bir geçmişi olan vücut? veya zamanı.

“Poker oynayarak milyonlar kazandım!” “Sahibim k bu gece biniyorum!!”

Bireyleri kandırmaya çalışan tek aptal sensin, poker dolandırıcıları.

.

Leave a Comment