Solcular Florida'nın Yeni “Tımar Karşıtı” Yasasına Kızgın

# 1 Brandon Smith Yazan: Eğitmenlerin çocukları cinsel olarak beyin yıkamaya maruz bırakmasını engelleyen bir yasa neden birilerini çileden çıkarsın ki … alt-pazar. biz

# 2 Haber medyasının sürekli nasıl olduğuna dikkat edin bunun 3. sınıf veya altındaki çocuklar için kullanıldığını ihmal edin. brendanjack saatim takıldı 64 bu bong’u vurma zamanı # 3 Kelimeler için fazla aptalca. Bu konuda bilgilendirilmeden televizyon, radyo veya herhangi bir şeyi izleyemezsiniz. Vay be hala buralardaysak 31 bundan yıllar sonra ideal olarak hatırlayacaklar ve şimdi tekrarlamak istemediğimiz bir yaş olduğunu belirtin.

# 4 Zaten çocukların bunu okulda keşfettiğini anlamadım. Florida’da ikamet ediyorum. İlkokulda bir çocuğum var. Diğer ilkokul çocukları ile birçok okul sonrası etkinliği olan bir çocuğum var. Aslında hiçbir anne ve babanın bunu tartıştığını duymadım. henüz medya bunu tartışmıyor Adam ve Steve hakkında konuşmaktansa.

) # 6 Güzel ana sayfa … herhangi bir şey aranıyor kolej sepetleriyle ilgili ayrıntılar …

# 8 Güzel bir ana sayfa … kolej sepetleri hakkında herhangi bir ayrıntı bulmaya çalışıyor … Onu koca kıçında aramayı dene … # 9 Masum çocukları cinselleştirmeyi teşvik edenlere, onların yakınında hiçbir yere güvenilmemelidir. Dönem.

# Disney’in gelecekteki parasal raporlarını bekliyorum: Uyan, parasız git. #

Disney’in gelecekteki parasal raporlarını bekliyorum: Uyan, parasız git. GOP’un sonunda vatandaş olacağına inandığı birçok kültürel şey gibi, bunu abarttığınızı anlıyorsunuz. … Fare tek kelimeyle harika Joe’ya dayanacak. # Pek çok kültürel şey gibi bunu fazla abarttığının farkındasın GOP vatandaşları sona ereceğine inanıyor. … Fare tek kelimeyle harika Joe’ya dayanacak. İsa Şeytan’ı çağırır. (Bozzie: Ahbap, yine abartıyorsun. )

Disney “Bayanlar”, “Centilmen”, “Erkekler” ve “Erkekler”i yasakladığında, sizden ve sizin gibilerden hiçbir şey gelmiyor. Kızlar” … ancak o zaman endişeli proaktif anneler ve babalar ne olacağını görüp harekete geçtiğinde onlara gaz verirsiniz. Bakım yapan çocuklar, pedo hakimleri. Kutsal cehennem, bu Kasım’da silinecek olan bir kutlamanın lağımdır! Bozzie sabahın erken saatlerinde bir NYT yayınladı: “Bunu Hiç Görmedik”

#

Disney’in gelecekteki parasal raporlarını bekliyorum:

Uyan, parasız git. İyi gidiyorlar. Bir yatırımcı olarak, şu anda sadece bir temettü ödemesi istiyorum. Disney hotel maliyetler bir anda çok yüksek ve öncelikli olarak teklif edildi Yiyecek ve bahçe işleri bugün epcot’ta. Bireylerin bu konuda b/c gitmeyi reddettiklerine inanmıyorum Belki Disney, Trump’ı Başkanlar Salonuna koymayacak mı?

# LMFAO! Çocuklar, Barışçıl bir kırsal toplulukta yaşlanıp tatminsiz kaldığınızda olan budur. Eğlence Gazeteciliği’nde bir şeyleri kontrol etmeye başlıyorsunuz ve aklınızı kaybetmeye başlıyorsunuz. bahçemden! # İyi gidiyorlar. Bir yatırımcı olarak, şu anda sadece bir temettü ödemesi istiyorum. Disney hotel oranlar her dakika çok yüksek ve çoğunlukla teklif ediliyor Yiyecek ve bahçe bugün epcot’ta. Bireylerin bu konuda b/c gitmeyi reddettiklerine inanmıyorum Belki bireyler b/c’ye gitmeyi reddediyor Disney, Trump’ı Başkanlar Salonuna koymayacak mı? Başka bir Pedo destekçisi/etkinleştiricisi, ideal damat hakkında geliyor Yer şekellerini aldığın sürece ne olduğu kimin umrunda.

# Başka bir Pedo destekçisi/etkinleştiricisi, ideal damat hakkında geliyor Yer şekel aldığın sürece ne olduğu kimin umurunda. Geçmişiniz göz önüne alındığında, içinde izin verilmediğini hepimiz biliyoruz. bir okulun arka bahçesi, ancak disney’den de yasak mısınız? Komik olman ve bir “Q” olmana rağmen anlaşılmış olman çok kişiyle birlikte olmak” ve altında”

) # Geçmişiniz göz önüne alındığında, biz içinde izin verilmediğini herkes anlıyor. bir okulun arka bahçesi, ancak aynı şekilde disney’den yasak mısınız? Komik bir “Q” olmana rağmen anlaşılmış olman çok kişiyle birlikte ol ” ve altında”

Harika hikaye bakıcısı, çok fazla kaçma oluyor… “tu”yu bıraktığınızda çocuklarınız kaç yaşındaydı? gece boyunca onları içeri mi sokuyorlar?

# 409396115112 İsa sesleniyor Şeytan. (Bozzie: Ahbap, yine abartıyorsun. )

Disney “Bayanlar”, “Centilmen”, “Erkekler” ve “Erkekler”i yasakladığında, sizden ve sizin gibilerden hiçbir şey gelmiyor. Kızlar” … ancak o zaman endişeli proaktif anneler ve babalar neyin geldiğini görüp bu konuda bir şeyler yaptıklarında onlara gaz verirsiniz. Bakım yapan çocuklar, pedo hakimleri. Kutsal cehennem, bu Kasım’da silinecek bir kutlamanın lağımdır! Bozzie sabahın erken saatlerinde bir NYT yayınlıyor: “Bunu Hiç Görmedik” Sen ve Magkink1 izin vereceğim son 2 adam olurdunuz çocuklarımı gör. Çocuklarınızın Pedo büyüsüne kapılması oldukça ilgi çekici, ancak Magkinks’in hiç vajinal bölge görmemiş olması ve artık çocuk sahibi olmak için çok yaşlı olmanız şartıyla biraz garip. Savaşla … ne olursa olsun!

# 1648745186923 Harika hikaye bakıcısı, büyük bir ayrılık yaşanıyor gibi görünüyor… Akşamları onları “sıkışmayı” bıraktığınızda çocuklarınız kaç yaşındaydı? O bir baba. şüphesiz çocuklarını dünyasının merkezi haline getiren bir kişiye söylenecek güzel bir leş gibi bir şey.138204811648607745 Zaten erken yaşta senden dıştan kim hoşlanmadı?

1643552220 # 1639679400 İyi gidiyorlar. Bir hissedar olarak, şu anda sadece bir temettü ödemesi istiyorum. Disney hotel oranlar her dakika çok yüksek ve öncelikli olarak teklif ediliyor Yiyecek ve bahçe gidişatı bugün epcot’ta. Bireylerin bu konuda b/c gitmeyi reddettiklerine inanmıyorum Belki bireyler b/c’ye gitmeyi reddediyor Disney, Trump’ı Başkanlar Salonuna koymayacak mı? O hisse senedini elden çıkarmak isteyebilir kardeşim. Gördüğüm tepki/boykot MUTLU ve onlar şu anda bir süredir düşüş eğiliminde. .

Leave a Comment