TheRX NFL Survivor Yarışması – 5.000 $ Ödül Havuzu (2.500 $ Birincilik)

Haftalık kazanmak için bir grup seçersiniz. Kaybederlerse, kurtulursunuz. Havuz Ayarları altında açıklandığı gibi, seçiminizi haftalık son tarihe kadar yapmanız gerekir. Son tarihten önce bir video oyunu seçmeyi seçerseniz, bunu o video oyununun başlangıcında yapmalısınız. Tüm seçenekler, video oyunu gerçekten başlayana kadar (erken video oyunları için) veya haftalık seçim son tarihine kadar gizlenecek ve ardından tüm seçenekler görünecektir. Herkese en iyisi. Herhangi bir endişeniz varsa, lütfen PM RXJoy.

Nasıl Katılabilirsiniz:

RX Hesabınızda oturum açın Bu bağlantıyı kullanan NFL Survivor Pool yarışması. Tetiklenirse, yüzme havuzu kimliği ve şifre tpalwi RX Forum anlaşmanızı ekranınız olarak kullanın isim.

Nasıl Yapılır Oynat: Bu bağlantıyı kullanarak runyourpool’unuza giriş yapın. ‘Seçimlerinizi Yapın’ konumuna gidin. Her yüzme havuz üyesi her hafta video oyunlarını doğrudan KAZANACAĞINA inandıkları bir NFL grubu seçer (seçimler bir puan yayma sistemi kullanılmadan ‘doğrudan’ yapılır). Seçtiğiniz grubun oynadığı bir video oyunu berabere sonuçlanırsa, seçiminiz doğru olacak ve katılımınız ilerleyecektir. Üyelere ihtiyaç vardır sonraki haftalarda İKİ grup seçmek için ed (her iki grup da ilerlemek için KAZANMALIDIR): 6. Hafta Hafta 12 Son haftalık seçim bitiş tarihi Pazar 13:00 ET *. Daha eski bir video oyunu seçmek istiyorsanız, bunu o video oyununun başlangıcında yapmanız gerekir. belirli bir hafta için bir seçimde, seçiminizin bitiş tarihinden sonra başlamak üzere, video oyunlarından en küçük ve hazır olarak tercih edilenler hemen belirlenecektir. Bir video oyunu iptal edilirse, ileriki bir haftaya ertelenirse veya başka bir şekilde oynanmazsa (örneğin teslim olduysa), video oyununu seçen üyelerin seçimleri, seçtiğiniz son tarihten sonra başlamak üzere video oyunlarından en küçük ve hazır olarak tercih edilenlerle değiştirilir. . Seçiminizin son tarihi gerçekten geçmediyse, üyeler bu seçimi değiştirebilir. UNUTMAYIN: Geç bir video oyunu onbirinci saatte iptal edilirse, bu, halihazırda tamamlanmış olan daha önceki bir video oyunundan bir seçim yapılmasına neden olabilir.

Ödül havuzu:

Durum Ödül 1. Sıra$2,500 + NFT 2.$ 1, + NFT 3 üncü$150 + NFT 4.$ 5.$80 6.$80 7.$12 8.$000 9.$70 inci$000 Son$50

Puanlama:

Havuz Başlangıç: 8 Eylül, 2022 Son Seçim Tarihi: Pazar 1 PM ET Havuz Süresi: Normal Sezon Hedef Seçin: Her hafta KAZANMAK için bir grup seçin İptal edilen Oyunlar: Seçimi, hazır bulunan en küçük favoriyle değiştirin NFL Kravat Oyunları: KAZANIM olarak kabul edildi

İnce baskı:

Paypal veya Bitcoin ile ödenecek ödüller. Ödülünüzü ilan etmek için, teklifler sayfasındaki spor kitaplarından herhangi birinde yepyeni bir hesap açmalısınız. Henüz yetkilendirilmemiş bir durumda yer alıyorsanız, PM RXJoy. Hesaplar, o sayfadaki veya bu gönderideki izleme bağlantıları aracılığıyla oluşturulmalıdır. RXJoy’a hesap numarası ve herhangi bir endişe ile kişisel bir mesaj gönderin. Bir kez gerçekten bir grup seçtiyseniz, seçim yapamazsınız. sezon boyunca bir kez daha onları. Bir video oyunu iptal edilirse, sonraki bir haftaya ertelenirse veya başka bir şekilde oynanmazsa (örneğin teslim olduysa), video oyununu seçen üyelerin seçimleri, seçiminizin bitiş tarihinden sonra başlayan video oyunlarından tercih edilen en küçük hazır. , seçiminizin bitiş tarihinden itibaren anında video oyunlarından en küçük ve hazır olarak tercih edilenler olarak belirleneceklerdir. Beraberlik durumunda, ödüller benzer şekilde bölünecek ve entegre edilecektir. TheRX Forum, kullanıcının suçta kaldığı anlaşılırsa bir girişi iptal etme hakkını planlar. s’nin yarışmanın piriti veya gerekli olduğu gibi bir ödülü yukarı/aşağı yuvarlamak. .

Leave a Comment