Tom Brady, Bucs'tan Kurtulduktan Sonra Seçim Için Bir Program Olmadığını Belirtiyor.

TAMPA, Fla.– Sözüne sadık kalarak, birlikte oynadığı son video oyununda “gülleri koklamak için zamana ihtiyaç duymayacaktı”. Tampa Bay Buccaneers ve belki de NFL’de oyun kurucu Tom Brady, Bucs düştükten sonra Raymond James Stadyumu’ndaki tünele ilk ulaşanlar arasındaydı 31-17 Pazartesi gecesi playoffların joker turunda Dallas Cowboys’a.

Onun 24- yılında 3. kezdi sezon sonrası açılış turunda kaybettiği meslek. Aşağıya bakarak alnındaki ve dağınık saçlarının arasından akan teri temizledi. Daha sonra, Brady ile 4 sezon boyunca New England Patriots’a yatırım yapan Bucs güvenliği Logan Ryan ile, 2’nci soyunma odasına giderken bir karşılama paylaştı.

Sezonun büyük bölümünde yaptığı gibi, yeterli savunma olmadan Dallas’a karşı hücumda herhangi bir şey elde etmekte zorlanan Brady, “Bunu bitirmek istediğimiz yöntem değildi, ancak bunu hak etmedik” dedi. veya bir yer video oyunu. “Çok fazla kredi sağlıyorum. Harika bir video oyunu oynadılar. Bizden çok daha fazla oyun oynadılar, yani zor bir gece.

” Futbolun öyle bir yönü olduğuna inanıyorum ki, bazı durumlarda şanslısınız, ancak çoğu zaman, bunu yapan grup kazanıyor ve oynadılar tüm yıl.”

Sözleşmesi sona ermek üzere ve “etiket yok” şartıyla, Brady franchise etiketlenemez ve sonunda Bucs onu yeniden imzalama yetkisine sahip olmadığı sürece 50 yaşında sınırsız ücretsiz temsilci. Seçerse, herhangi bir grupla sözleşme imzalamak için ücretsiz olacaktır. oynamaya devam et.

“Eve gidip harika bir gece uykusu çekeceğim – bu akşam elimden geldiğince harika,” dedi Brady. Buna karar vermek için bir planının olmaması da dahil, “Aslında tüm konsantre olduğum şey bu – bu video oyunu. Her seferinde bir gün olacak. Gerçekten.”

Bir yıl önce, Brady buna meslek demeyi seçti. 45 günler sonra rotasını değiştirip sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Geçen 2 aydır konumumun tribünlerde değil, hala sahada olduğunun farkına vardım. O zaman gelecek. Şimdi değil.”
Brady’ye Pazartesi gecesi sahadan çıkarken geçen sezonun sonunda hissettiğinden farklı bir şey hissedip hissetmediği soruldu.

Alandaki kişilere teşekkür etmeye başlamadan önce “Sezonun tamamlanması gibi görünüyor” dedi. 3 sezonun ardından Tampa’da geçirdiği süre buydu.

“Bu yıl yaptığınız her şey için size teşekkür etmek istiyorum. Tüm çabanıza gerçekten değer veriyorum. Sizin için zor olduğunu anlıyorum. Biz oyuncuların üstesinden gelmenin zor olduğunu anlıyorum” diye devam etti. “Sizlerin zor bir göreviniz var ve siz erkeklerin bizi korumak için yaptıklarına değer veriyorum ve spordan hoşlanan ve büyük bir hayranı olan herkes– biz Herkesin yardımı için son derece minnettarım. Bu şirketi beğendim. Olmak için mükemmel bir yer.”

Brady daha sonra tıkanmaya başladı.

“Herkese, tüm müdavimlere beni davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Ve ilginiz için gerçekten minnettarım ve umarım size de aynı şeyi geri vermişimdir.” Gerçekten çok teşekkür ederim.”

Birkaç meslektaş soyunma odasında sırayla Brady’ye teşekkür etti.
“Birini çocuk olarak görmek ve ondan sonra kesinlikle soyunma odasında olma ve onunla konuşma, ona karşı rekabet etme fırsatı elde etmek kesinlikle gerçeküstü bir duygu [in practice]– neden olduğunu anlıyorsunuz Aynı şekilde sınırsız ve tamamen ücretsiz bir temsilci olmaya hazırlanan defans oyuncusu Lavonte David, “o kişi, neden oyun kurucu oynamakta bu kadar mükemmel,” dedi.

“Ondan kesinlikle memnunum,” diye ekledi David, “Ona ‘Ne olursa olsun, benim gözümde KEÇİ’sin’ dedim.”

Brady’nin gelişinden önce David, NFL’de 8 sezon geçirmişti ve sonunda playoffların tadına bakmıştı. Brady, Tampa’daki ilk sezonunda Bucs’u bir Super Bowl başarısına götürdü2020 2020 yılında, Bucs tümen turunda son saniyede elendi 30- 27 kayıp.

“[He’s] hayatım boyunca hayran olduğum bir kişi ve sadece onun altında keşfetme şansı – sadece futbol değil, aynı zamanda birçok farklı şeyle kendini yönetme şekli. Cameron Brate, Brady hakkında gülerek, sürekli olarak – eh, çoğu zaman – zarafet ve alçakgönüllülükle- idare ediyor,” dedi. Bunu yapmak zorunda olmam inanılmaz. … Tom’la oynamak inanılmazdı. Onunla ne olacağını kim anlıyor? 2015. Evet, olağanüstüydü.”

Rachaad White’a koşan çaylak da benzer şekilde minnettardı ve Brady’yi “harika bir insan” olarak nitelendirdi.

“Sadece spor ve bunun gibi şeylerin ötesinde bir insan olarak beynini seçmek, birlikte oynamak ve sadece onu tatmin etme yeteneğine sahip olmak harikaydı,” dedi White, “Açıkçası, Doğal olarak bir yıl daha oynarsa inanılmaz olur. Bu ona bağlı, anlıyor musun? Demek istediğim, basitçe döndüm24 Bu onun [24th] sezonu olacaktı. Ben doğduğum için ligde kaldı.”

.

Leave a Comment