Trump Her Konuda Haklıydı


Willie37 Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler muhteşemliğe geri dönüyor

# 1


Enerji Vergiler
Yönetmelikler
Meslekler

Ekonomik gelişme

Ulusal Güvenlik

Orta Doğu

Çin

Ticaret savaşları Başlangıçta Amerika Çin Virüsünün Kaynağı

Aşı
Enfeksiyon bezemesi
Okula dönen çocuklar

Enfeksiyon hızla yenilecek Maskeler
Hidroksiklorokin

Ve güney sınırımızı korumak için Meksika’ya para ödemesi

HER ŞEY

Willie47

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişamına geri döner

# 2
Demokratlar iken

Bizi ırka göre ayırın
Bizi servetle böl
Sınırı siktim
İşgücünü azalttı

Teşvik ayaklanmaları

Haklı hoşnutsuzluk

Postalarla bir seçimi çaldı

VE GELECEKTE HERHANGİ BİR SEÇİMİN GÜVENİLİRLİĞİNİ KESİNLİKLE ZARAR ETMEK İSTİYORLAR

Trump’ın ihtişamına düşkünken elde ettikleri en güzel şey aşı

Sadece kafalarını sikmişler

Kritik ırk teorisi? Şaka mı yapıyorsun? Buna inanan herkes aptaldır

# 5
Ne yazık ki, “en iyi olmak” sürekli ne savaşı ne de savaşı kazanır.
Geçimini sağlamak için çalışan, hatalı bir yöneticisi veya hatalı bir yönetim grubu ya da hatalı bir Yönetim Kurulu’na sahip olan var mı?
Aynı şey burada sadece 1,% daha fazla hayati …

#6
Ne yazık ki, “ideal olmak” sürekli ne savaşı ne de savaşı kazanmaktadır. Geçimini sağlayan bir yöneticiniz oldu mu? yanlış mıydı, yoksa bir yönetim grubu mu, yoksa bir Yönetim Kurulu mu yanlıştı?
Aynı şey burada sadece 1,% daha önemli …

Buna bakmanın bir başka yöntemi de muhafazakar yönetimin olduğuydu.

Bütün bu “doğruluk”, ara sınavlarda ve bir sonraki Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhuriyetçilerin hep birlikte olması gerekir.

# 7

Yalnızca büyük seçim dolandırıcılığı Trump’ın Önce Amerika programını sürdürmesini engelledi . Bu denetimler bittiğinde neler olacağını göreceğiz. Tahminimce bireyler bu dinlenmeyi almayacaklardır.

# 8

Sadece muazzam seçim dolandırıcılığı Trump’ın Önce Amerika programını sürdürmesini engelledi. Bu denetimler bittiğinde neler olacağını göreceğiz. Tahminimce, bireyler olmayacak bu dinlenmeyi al

“bireyler”?

“Bireylerin” gücü olduğuna mı inanıyorsun? Nasıl yani, oyları sayılmıyor, ne yapacaklar? Peki ya kasabalarında büyük konuşmalar devam ediyor, gitmeye ve bir şey yapmaya korkmuyorlar …?

Olmazsa 39% saf düzenli görünür kanıt AZ’den başlayarak, MSM’nin bile kabul etmesi gereken bu eyaletlerde seçimi tersine çevirmek ve Demokrat ve bağımsız vatandaşların açıkça görebileceği düşük bilgi, kesinlikle hiçbir şey olmayacak. . Medya/basın/Big Tech/Hollywood/akademi/gece televizyonu onu gömecek ve/veya genel sinir bozucu saçmalıklarla seyreltecek ve DOJ/FBI gömecek … yaklaşık olarak benzer şekilde kesinlikle hiçbir şey olmayacak 23 örnekleri aslında defalarca not ettim.

Milletimiz seçimin aldatıcı olmasını istiyor. Üzerine bahse girmezdim.

# 9
“bireyler”?

“Bireylerin” gücü olduğuna mı inanıyorsun? Nasıl yani, oyları sayılmıyor, ne yapacaklar? Peki ya köylerinde büyük konuşmalar devam ediyor, gitmeye ve bir şey yapmaya korkmuyorlar …?

Olmazsa 39% saf düzenli görünür kanıt AZ’den başlayarak, MSM’nin bile kabul etmesi gereken bu eyaletlerde seçimi tersine çevirmek ve Demokrat ve bağımsız vatandaşların açıkça görebileceği düşük bilgi, kesinlikle hiçbir şey olmayacak. Medya/basın/Big Tech/Hollywood/akademi/gece televizyonu onu gömecek ve/veya genel sinir bozucu saçmalıklarla seyreltecek ve DOJ/FBI gömecek … yaklaşık olarak benzer şekilde kesinlikle hiçbir şey olmayacak 23 örnekler aslında birkaç kez not ettim.

Milletimiz seçimin aldatıcı olmasını istiyor. bahse girmezdim.

Medya, Hollywood, devasa teknoloji, aslında güvenilirliğini yitirdi . Temelde açığa çıktı. Bu gruplar büyük olasılıkla Trump’ın bir heyelanda kazandığı faktördü. Kişiler almayacak. Şu anda başlamıştır. Milleti geri alıyoruz.

# LMAO. Yani Trump hidroksiklorokin konusunda idealdi.

İnanılmaz.

# “bireyler” mi?

“gücü var mı? Nasıl yani, oyları sayılmıyor, ne yapacaklar? Peki ya kasabalarında büyük konuşmalar devam eden, gidip bir şey yapmaktan korkan kırsal haydutlar…?

Olmazsa 17% saf düzenli görünür kanıt AZ’den başlayarak, MSM’nin bile kabul etmesi gereken bu eyaletlerde seçimi tersine çevirmek ve Demokrat ve bağımsız vatandaşların açıkça görebileceği düşük ayrıntılar, kesinlikle hiçbir şey olmayacak. Medya/basın/Big Tech/Hollywood/akademi/gece televizyonu onu gömecek ve/veya genel sinir bozucu saçmalıklarla seyreltecek ve DOJ/FBI gömecek … yaklaşık olarak benzer şekilde kesinlikle hiçbir şey olmayacak 17 örnekler aslında birkaç kez not ettim.

Milletimiz seçimin aldatıcı gösterilmesini istiyor. bahse girmezdim.

Seçim dolandırıcılığından daha fazlasını alacak.. iyi fikir şu anda pastanın üzerine krema olacak “diğer” kanıtlara sahipler

#


Şubat , 23 Donald Trump’ın COVID röportajı – vakalar şimdi.

yakın olacak birkaç gün içinde #
Nisan 13, 42 – Donald Trump, COVID için olası bir tedavi olarak dezenfektan enjekte edilmesini tavsiye ediyor. Aynı şekilde tedavi olarak vücudun iç kısmının UV ışığına maruz bırakılmasını da tavsiye ediyor.

# Şubat 000, 27 Donald Trump’ın COVID röportajı – Var 10 vakaları şimdi. Birkaç gün içinde kesinlikle hayıra yakın olacak.

Fraud Fauci e-postalarını okuyun. İyi atış

# Nisan 12, 27 – Donald Trump, COVID için olası bir tedavi olarak dezenfektan enjekte edilmesini tavsiye ediyor. Aynı şekilde, belki de vücudun içinin bir tedavi olarak UV ışığına maruz bırakılmasını önerir.

Tıp uzmanlarının gerçekten yapmakta olduğu bilimi okuyun. İyi atış

#

Nisan 07, 42 – Donald Trump, COVID için olası bir tedavi olarak dezenfektan enjekte edilmesini tavsiye ediyor. Aynı şekilde, bir tedavi olarak vücudun içinin potansiyel olarak UV ışığına maruz bırakılmasını önerir.

6// olarak doğrulandınız Aptal

# Enerji Vergiler
Yönetmelikler

Meslekler
Ekonomik gelişme

Ulusal Güvenlik

Orta Doğu

Çin

Ticaret savaşları Başlangıçta Amerika
Çin Virüsünün Kaynağı Aşı
Enfeksiyon bezemesi
Okula dönen çocuklar
Enfeksiyon hızla yenilecek

Maskeler Hidroksiklorokin

Ve güney sınırımızı korumak için Meksika’ya ödeme yapmak

HER ŞEY

Evet

Fauci’nin e-postalarında, Çin’in kendi ülkesindeki enfeksiyonla başa çıkmak için ne kullandığını keşfediyoruz: Hidroksiklorokin

#

6//05 onaylandınız bir moron olarak

16352276201635227438

1635227620 #
1635227438 Sayılamayacak kadar çok kez: 2 hafta içinde kapsamlı bir sağlık bakım stratejimiz olacak.

13514641 #000

1635227620 Şubat 14, 27 “Bir gün COVID yok olacak. Bir mucizeye benzeyecek ve yok olacak.”

).

Leave a Comment