Üniversite Turnuvası Konusu

# 1 Memphis -2.5/ 3.5 Bunu birkaç gün önce 2.5 ve 2’de, şimdi 3.5’te oynadı. Memphis harika bir 2. yarı geçirdi, son konferansını daha önce iki kez yendikleri bir grup olan Houston’a kaybetti. Boise çocuk oyuncağı olmayacak, ancak Memphis atletik ve defansif olarak aşırı olmalı.

Michigan / CSU altında 43 1H Michigan hücumu buna karşı zor zamanlar geçirecek sert CSU D ve ayrıca CSU’nun hücumu bazı kuru sayılarla geçebilir. Küçük : Uzunağaç +20 1H UNC -4

Belki daha sonra bir tane daha. En iyi RX’ciler.

# 2 Fred… BOL bugün tüm hareketinle ve turnuva arkadaşınla …… indy

# 3 Seni görmek ne güzel Fred! BOL

# 4 Memphis’i vurdu, diğer önde gelen oyununu bir puanla kaybetti. İlgili favorilerin çoğu bu yıl oynuyor gibi görünüyor. Geçmişte, 1. tur NCAA ve NIT’in ilk turlarında daha yakın video oyunları büyük fırsatlar. Ancak ben konuşurken, Iowa ve Gonzaga çekişiyor. Yine de… elit grupların koçları, alt sıralarda yer alan gruplardan birkaçını kandırıyor gibi görünüyor. Tüm belirtilenler:

Kentucky – 1H/ – Bir grup hakkında konuşun. ilham almak. Geçen sezon NIT bile yapamadılar ve SEC’de utandılar. Şimdi Vols’a bir konferans turnuvası kaybından geliyor. St. Peters’ın çok fazla saldırgan ateş gücü yok ve Kentucky savunmayı biraz hevesle oynuyorsa, yuvarlanmaları gerekir.

# 5 Fred .. .Kenty’de. seninle … BOL arkadaşı … … indy

# 6 O Kentucky oyunu berabere kaldı. Houston -8,5 Davidson +1 # 7
Fred … Kenty ve Gonza ikisi de…

BOL bugün dostum … Dav’de. sizinle, büyük olasılıkla Hou’yu içerecektir. … indy # 8 Küçük: TCU +2 Chattanooga +8

# 9 Bu benim için büyük bir oyun:

Memphis + Aslında bu sezon da dahil olmak üzere son birkaç yılda sayısız Gonzaga video oyunundan keyif aldım. Bu, son 4-5 sezondaki en zayıf Gonzaga grubudur. Chet Holmgren aslında benzersiz bir oyuncu, ancak aslında tüm yıl boyunca kendi seviyesinde bir C tarafından nadiren meydan okundu. Duke ve Alabama, Holmgren’i oldukça iyi içerebilecekleri için Gonzaga’yı yendi. Jalen Duren de aynısını yapacak. Gonzaga’da aynı şekilde hücumda kendilerine sağlanan 3 adam var ve konferanslarındaki St. Marys dışında, savunmada o kadar fazla zorlanmıyorlar. Geçmişteki çok daha iyi Gonzaga gruplarıyla bile, zayıf konferans programları onları NCAA Turnuvasının fiziksel doğasına ve yeteneğine hazırlamaz. Asla şampiyonluğu kazanamazlar. Memphis bir avuç ve Emoni Bates geri döndü, çok daha fazlası. Bu video oyununu kazandıklarını görmek şok olmaz, bu yüzden biraz ML’de.

Orta dereceli oyunlar: New Mexico St +6.5 Arkansas, Vermont’u biraz fazla pasif oynadı. Vermont biraz daha yüksekliğe sahip olsaydı ve 2. yarıda birkaç FT isabet ederse, kazanırlar. Burada doğrudan bir üzgünlük görmek beni şaşırtmaz. UNC +5.5 UNC’nin basit 1. tur galibiyeti tesadüf değildi. Evinizde Duke tarafından yenildikten sonra, aslında ACC’nin lider takımı oldular. En son ACC’deki kayıpları bir uyanıştı, ancak Baylor’a zor bir video oyunu sunacaklarına ve belki de onları rahatsız edeceklerine inanıyorum. İkisi de olabilir 51 finalistleri 2. rauntta tam olarak aynı gün yenildi mi? Evet. Tennessee -6 Michigan mükemmel bir 2. yarı oynadı 1. turda, ancak erkek, bu grubun birçok kusuru var. Vols bugün sadece lider bir 3 grup gibi görünüyor ve bugün grup savunmaları gerçekten harika.

# Neredeyse… Gonzaga neredeyse kaybediyordu, Baylor kazandı. Yine de, son derece ödüllendirici bir gün. + sadece bir sürü puandı. 1635227559 # 1635227559 Pazar:
Houston -4.5 Houston’ın defansı rakip oyuncular için gerçekten zor olabilir. Illinois, bazen sezon boyunca yaptığı gibi, Chattanooga’nın geri sahasında zorluk yaşadı. Şaşırtıcı, yakın video oyunu onlar için son video oyunu ve bu yavaş başlamaya neden olabilir. 1H hattı bekleniyor.

Teksas Tech -7.5 Bu turnuva video oyunlarında büyüyen bir başka yüksek enerji savunması. Notre Dame’ın sezonu aslında bir başarıydı ve şu anda turnuvada 2 galibiyet var. Külkedisi grupları sonunda ciddi şekilde düşebilir. Tech’in geçen ayki rahatsız edici video oyunu gibi. 1H oynama olasılığı yüksektir. Daha küçük: TCU + Büyük aslında tüm yıl boyunca en zor konferanstı ve konferans oyununda bana oyun veren video oyunları yoktu. Arizona, vardiyada topa hızlı basmak konusunda mükemmel bir grup, ancak yarı saha hücumunda, çok daha iyi savunmalara karşı gol atmakta zorlanıyorlar. Bana göre TCU, uğraştıkları rakiplerle sık sık rekabet ediyor gibi görünüyor.

Teksas +3 Zor bir VT grubuna karşı harika 2. yarı. Neredeyse baskın. Başka Bir Büyük son zamanlarda hücum eden tarafta çok daha iyi oynayan korumacı fikirli grup .

Iowa Durum +5 Sanırım Büyük işin içindeyim Iowa Eyaleti fiziksel ve dağınıktır ve Wisconsin’in derecelendirmek için çaba göstermesi gerekecektir. ISU derecesi korumak için yeterli olabilir mi? Belki, belki değil. En küçük oyun.

# 13812171 Fred … güçlü görünen oynuyor arkadaş .. . Eyleminizle BOL …
Hou., Tex.T. ve Iowa St. olabilir diğerlerini dahil et … indy .

Leave a Comment